کد خبر: 169947 A

با تمام توانم مبارزه خواهم کرد؛

در این مدت تلاشم را دو چندان کردم، یا نباید به اردو می‌آمدم و یا هم اکنون که هستم باید بهترین عملکردم را داشته باشم.

کاپیتان تیم ملی گفت: یک زمان تکواندو متعلق به کره جنوبی بود اما نباید فراموش کرد این رشته دیگر مخصوص به یک کشور نیست و همه پیشرفت کرده اند.

به گزارش ایلنا، تیم ملی تکواندو کیوروگی مردان ایران جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا با ۶ هوگوپوش راهی تاشکند ازبکستان خواهد شد و یوسف کرمی کاپیتان تیم ملی، دارنده مدال طلای جهان، قهرمانی آسیا و بازیهای آسیایی و مدال برنز المپیک، تکواندوکار وزن هفتم ایران در مسابقات قهرمانی آسیایی خواهد بود.

یوسف کرمی کاپیتان تیم ملی ایران در خصوص اردوهای تیم ملی گفت: طبق برنامه ای که ارائه داده شد، خوب تمرین کردیم و امیدوارم روز مسابقات در اوج آمادگی باشیم. تیم یکدل و خوبی داریم، همه تکواندوکاران اعزامی حس مسئولیت دارند و همین به کسب نتیجه در ازبکستان کمک بسیاری خواهد کرد.

کاپیتان تیم ملی تکواندو، در خصوص شرایط خودش و نتایجی که در این مدت بدست آورده است، اظهار داشت: خدا را شکر شرایط روز به روز بهتر می شود. در این مدت تلاشم را دو چندان کردم، یا نباید به اردو می آمدم و یا هم اکنون که هستم باید بهترین عملکردم را داشته باشم.

دارنده مدال طلای آسیا، بازیهای آسیایی و جهانی با اشاره به فضای خاص مسابقات قهرمانی آسیا افزود: قهرمانی آسیایی حساسیت خاص خودش را دارد، یک زمان تکواندو متعلق به کره بود اما نباید فراموش کرد این رشته دیگر مخصوص به یک کشور نیست و همه پیشرفت کرده اند.

وی در پاسخ به این سوال که چه کشورهایی حریفان ایران خواهند بود؟ اذعان داشت: بازیکنان فکر می‌کنند اگر در قرعه با کره مبارزه نکنند، می‌توانند کسب مدال کنند، اما دیگر در آسیا اینطور نیست و هر ورزشکار ۴-۵ مبارزه سنگین را پیش رو دارد. من نام هیچ کشوری را به عنوان حریف نمی‌آورم، چراکه همه خوب هستند و همه می خواهند روی سکو بروند.

کرمی در خصوص اینکه، در این رقابت‌ها چه مدالی را بدست خواهد آورد؟ خاطرنشان ساخت: من با تمام توانم مبارزه خواهم کرد، نمی گذارم به راحتی مدال از دستم برود، من اگر در شیاپ‌چانگ تلاش کنم و بازنده شوم ناراحت نمی‌شوم و می‌گویم حریفم از من بهتر بوده است. زمانی ناراحت می‌شوم که تلاش نکرده باشم. کسب سکو همیشه هست اما من برای بهترین مدال به ازبکستان خواهم رفت.

گفتنی است؛ بیست و یکمین دوره مسابقات کیوروگی قهرمانی آسیا از ۵ تا ۷ خردادماه به میزبانی تاشکند ازبکستان برگزار خواهد شد.

المپیک تکواندو تیم ملی تیم ملی ایران جهان رقابت کره جنوبی مردان مسابقات قهرمانی آسیا ازبکستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر