کد خبر: 157721 A

برای هدایت تیم ملی دوچرخه‌سواری پیست؛

بامداد روز دوشنبه مورخ هجدهم فروردین‌ماه سر مربی جدید تیم ملی دوچرخه سواری در بخش پیست وارد ایران شد و در فرودگاه مورد استقبال مدیر تیم های ملی قرار گرفت.

پس از گذشت بیش از یک ماه از عقد قرار داد با سرمربی جدید تیم ملی دوچرخه سواری، بامداد امروز پاول بوران وارد ایران شد تا هدایت تیم ملی را به صورت مستقیم در دست گیرد.

به گزارش ایلنا، بامداد امروز سرمربی جدید تیم ملی دوچرخه سواری در بخش پیست وارد ایران شد و در فرودگاه مورد استقبال مدیر تیم‌های ملی قرار گرفت.

پاول بوران که از دوچرخه سواران نامدار و پر افتخار کشور چک بوده قرارداد خود را همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در روز ۲۲ بهمن‌ماه با مسئولین فدراسیون به امضا رساند.

بر اساس این قرارداد بوران موظف شد تا از تاریخ ۱۶ فروردین‌ماه به صورت رسمی در ایران حاضر شود و هدایت تیم ملی دوچرخه‌سواری ایران را در مواد پیست برعهده گیرد. از تاریخ عقد قرارداد تمرین‌های دوچرخه‌سواران حاضر در اردوهای تیم ملی با نظر و برنامه بوران پیگیری شد و پس از پایان اردوهای مقدماتی برترین ورزشکاران به مرحله دوم اردو دعوت شده‌اند تا زیر نظر مستقیم سر مربی جدید به تمرینات تخصصی خود بپردازند.

۲۲ بهمن ایران پیروزی انقلاب اسلامی تیم ملی تیم های ملی چک دوچرخه سواری فرودگاه پیست بوران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر