کد خبر: 152893 A

سرشار از برنامه و در حال انفجارم؛

هر کسی بر اساس دیدگاه و ذهنیت‌هایی که دارد، جاده زندگی‌اش را می‌سازد، حالا اینکه سال‌های گذشته چطور بوده سرنوشت انسان است که مملو از فراز و نشیب است.

بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون کشورمان همچون همیشه سرشار از انگیزه است و با روحیه و انرژی بسیار زیادی در مورد سال جدید و برنامه‌هایی که دارد صحبت می‌کند. رضا توکلی برای سال جدید انرژی بسیار زیادی دارد و می گوید قصد دارد کارهای زیادی انجام دهد.

گفت‌وگوی نوروزی رضا توکلی را با خبرنگار ایلنا در زیر می خوانید.

سال ۹۲ برای شما چطور گذشت؟ سال خوبی بود؟

خدا را شکر می‌کنم و از نگاه من سال خوبی بود. به نظرم هر کسی بر اساس دیدگاه و ذهنیت‌هایی که دارد، جاده زندگی‌اش را می‌سازد، حالا اینکه سال‌های گذشته چطور بوده سرنوشت انسان است که مملو از فراز و نشیب است.

نوروز که می‌آید چه حسی دارید؟

حس زندگی، فریاد زدن، از ته دل خندیدن و دویدن در جنگل سرسبز خدا، حس گاز زدن یک سیب‌سرخ چون در نوروز سرشار از زندگی می‌شوم چراکه با آمدن بهار همه چیز تازه می‌شود.

یک خاطره جالب از نوروز را تعریف می کنید؟

خاطرات که زیاد است. یک‌سال عید آرزو کردم بخت بعضی‌ها باز شود، چون یک آقایی که شرایط و مشخصات خاصی داشت آرزو داشت ازدواج کند. به دوستان گفتم امسال سبزه را در آب روان نمی‌اندازم و در باغچه خانه دختر مورد نظر چال می‌کنم. به هر حال شبانه رفتیم در خانه دختر و ماشین را جلوتر پارک کردم. هنگامی که می‌خواستم سبزه را چال کنم، ماشین گشت آمد و چراغ‌های ماشین گشت خاموش شد و در گوشه‌ای پارک کرد. من هم سریع با دست زمین را کندم و سبزه را چال کردم و داشتم نیت می‌کردم که یک نفر از پشت من را گرفت و گفت دست‌هایت را روی دیوار بگذار. در همین لحظه چراغ خانه آن دختر هم روشن شد و پدر دختر سر و صدا کرد که از جان ما چه می‌خواهید؟ ماموران هم از آن طرف آمدند و در نهایت موضوع را تعریف کردم. پدر دختر وقتی موضوع را فهمید استقبال کرد. مراسم بله‌برون همان شب با حضور ماموران نیروی انتظامی برگزار شد. در مراسم عروسی هم ماموران حضور داشتند.

یک خاطره بد هم از نوروز تعریف کنید.

چند سال قبل شب عید یکی از دوستانم در جاده تصادف کرد و فوت شد که مجبور شدیم در مراسم ختم شرکت کنیم و خاطره بسیار تلخی بود.

برای سال جدید چه آرزویی دارید؟

آرزوی سلامتی و شادابی برای خودم و خانواده‌ام و تک تک مردم. اگر کسی سر سوزنی کینه‌ای در دل دارد، بریزد بیرون چون فقط عشق و رفاقت است که می‌ماند.

برای سال جدید برنامه خاصی دارید؟

مملو از برنامه‌ام؛ یعنی در حال انفجارم با شروع سال جدید کلید را می‌زنم و می‌بینید چه خبر است. سال ۹۳ که شروع می‌شود؛ کلید اشارت را می‌زنم و با سوخت هواپیما و سفینه به دور دست می‌روم.

یک دروغ ۱۳ می‌گویی؟

علی دایی برای همیشه از فوتبال خداحافظی می‌کند.

تصادف جاده خانواده سر و صدا سینما و تلویزیون شکر علی دایی فوت فوتبال نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر