کد خبر: 131568 A

با حمایت از پولادگر کار بدی نکرده‌ام؛

اگر هر کدام از کاندیداها از جمله بنده بابت حضور در مجمع به هر دلیلی به مشکل برمی‌خوردند، آیا باید مجمع لغو می‌شد؟ آیا الان واقعا اصل عدالت برای سایر کاندیداها رعایت شده؟

کاندیدای ریاست فدراسیون تکواندو از رفتار برخی از کاندیداها انتقاد کرد و گفت: دوستان در آستانه انتخابات تازه یادشان افتاد از فدراسیون انتقاد کنند.

آرش فرهادیان در گفت‌وگو با ایلنا افزود: برای بعضی از دوستان واقعا متاسفم که در روزهایی که مجمع انتخابات فدراسیون را در پیش داریم تازه به فکر انتقاد افتاده‌اند. آنها چرا تا حالا نگاه نقادانه نداشته‌اند؟ به نظرم اگر کسی نیت خیر داشته باشد، نباید ضعف‌ها را آن هم در این شرایط در بوق و کرنا کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این گفته شما با توجه به اینکه رئیس کمیته استان‌های فدراسیون هستید شائبه حمایت از عملکرد پولادگر را ایجاد نمی‌کند، تصریح کرد: من حرف حق را می‌زنم. همین الان در بین کاندیداها کسانی حضور دارند که جزو مجموعه فدراسیون هستند، مثلا هادی ساعی عضو هیات رئیسه فدراسیون و مدیر فنی تیم‌های ملی است. ضمنا اگر هم بخواهم از عملکرد رئیس کنونی فدراسیون حمایت کنم بازهم کار نادرستی نکرده‌ام.

فرهادیان در ادامه درخصوص لغو مجمع انتخابات فدراسیون تکواندو از سوی وزارت ورزش اظهار داشت: سوال بنده از وزیر ورزش این است که اگر هر کدام از کاندیداها از جمله بنده بابت حضور در مجمع به هر دلیلی به مشکل برمی‌خوردند، آیا باید مجمع لغو می‌شد؟ آیا الان واقعا اصل عدالت برای سایر کاندیداها رعایت شده؟

وی افزود: روی سخن من با هادی ساعی نیست، اما شما ببینید چند ساعت قبل از انتخابات آن را لغو می‌کنند، آن هم در شرایطی که مسئولان هیات‌های استان‌ها با هزار مشکل به تهران آمده بودند. مثلا رئیس هیات استان اردبیل که از جانبازان جنگ تحمیلی است و حتی در راه رفتن نیز با مشکل روبروست، با سختی‌های فراوان به تهران آمد و بدون نتیجه به شهر خود بازگشت.

کاندیدای ریاست فدراسیون تکواندو در پایان یادآور شد: بنده تا لحظه آخر در کورس رقابت باقی می‌مانم، البته اگر تصمیم جدیدی بگیرم، در هنگام برگزاری مجمع آن را اعلام خواهم کرد.

استان اردبیل انتخابات تکواندو تیم های ملی جانبازان جنگ تحمیلی رقابت وزارت ورزش فدراسیون مجمع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر