کد خبر: 1121363 A

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت : دکتر سجادی یک مدیر عدالت محور است و درد ورزشکاران و مدیران را می داند و از رییس جمهور بابت معرفی یک ورزشی برای وزارت ورزش و جوانان تشکر می کنم .

به گزارش ایلنا، فتح الله زاده در گفتگو با  وزارت ورزش و جوانان اهمیت انتخاب یک مدیری ورزشی در راس وزارت ورزش و جوانان را ستود و تصریح کرد: در وهله اول باید از رییس جمهور تشکر کنم که بعد از سالها بالاخره یک مدیر ورزشی را برای وزارتخانه ورزش و جوانان معرفی کردند چرا که این مسند حق اهالی ورزش است.

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت : دکتر سجادی هم ورزشکار سطح بالایی بوده که درد قهرمانان و ورزشکاران حرفه ای را می داند و هم سابقه مدیریت کلان ورزشی داشته و درد مدیران این عرصه را به خوبی درک می کند و این یک فرصت طلایی برای ورزش کشور است و امیدوارم نمایندگان بر خلاف دوره های قبل که در خصوص ایشان اشتباه کردند این بار سکان ورزش را به یک ورزشی بسپارند.

فتح الله زاده ادامه داد : مطمئنم که دکتر سجادی مطالبات جامعه ورزش را دنبال می کند و با توجه به شناختی که دارم یک مدیر عدالت محور است و می تواند در وزارت ورزش و جوانان موفق باشد .

 

انتهای پیام/
فتح الله زاده وزارت ورزش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر