کد خبر: 998656 A

سرمربی ماشین سازی تبریز گفت: چگونه قرار داد بازیکن با فدراسیون متفاوت است؟ همه اداره ها کامپیوتری است پس چرا سیستم ما هنوز خطا دارد.

به گزارش ایلنا، وحید بیات لو در گفت و‌ گو با برنامه چهار چهار دو رادیو جوان درباره محرومیت بازی امروز اظهار داشت: باتوجه به اتفاقات هفته پیش کمیته انضباطی رای داد و من از یک بازی محروم شدم. درواقع این خبر را دیشب ناظر بازی، آقای توکلی اعلام کرد و کار ما سخت شد اما ما به این رای احترام می‌گذاریم.

وی با اشاره به بغض ده ساله‌اش در مربی‌گری بیان کرد: این هفته من را محروم کردند ، سال گذشته من مربی تراکتور بودم بعد از نود ارومیه رفتم تراکتور انجا یک بازی محروم بودم و بعدش آن پاک شده بود. شب بازی گفتند که محروم هستم درصورتیکه من اصلا محروم نبودم و تمرکزم از روی بازی خارج شد تا بتوانیم ثابت کنیم که محرومیت من در تراکتور گذشته است. 

بیات لو ادامه داد: قرارداد دو نفر بازیکنانمان ثبت نشد درحالیکه خودشان عکس یکساله از قراردادشان داشتند اما در فدراسیون دوساله شده بود. ۶ عضو تیممان امکان حضور نداشتند. مقصر شکست من بودم چراکه باید بحران را مدیریت می‌کردم. خودم این امر را قبول کردم. اعتقاد من این است که دنیا بی ارزش است چه برسد به فوتبال. 

وی با تاکید بر اینکه بر روی برخی از اصول پایبند می‌ماند گفت: کار من خدمت به جوانان است و امیدوارم که شرمنده هیئت مدیره و مردم تبریز و هواداران تبریز نشوم.

بیات لو افزود: چند بازیکن فسخ یک طرفه گرفتند یا قرار داد بازیکن با فدراسیون مغایر بود. من اعتراض کردم اما گفتند که ما ۲۰میلیارد برای اتوماسیون و سیستم ها هزینه کردیم و خطایی اتفاق نمی‌افتد این درحالیست که روز بعد فسخ بازیکن ما را دادند و گفتند که قراردادش دست‌کاری شده است. 

دوتا از بازیکنان من ان روز نتوانستند بازی کنند درصورتیکه من یک ماه روی آن ها کار کردم و این اقدام ناحق بوده است.

وی با اشاره به اینکه قصد ابرو بردن کسی را ندارد عنوان کرد: ما ده ساله در فوتبال با یکدیگر هستیم و قصد ابرو بردن از کسی را ندارم اما سیستم کلا غلط است. من جزئی از فوتبال هستم اگر حرفم بد است بگویید حرفم غیر منطقی است. چگونه قرار داد بازیکن با فدراسیون متفاوت است؟ همه اداره ها کامپیوتری است پس چرا سیستم ما هنوز خطا دارد.

خود فدراسیون نیز درباره مغایرت این قرار داد گفتند که دندانه به عدد دو بعدا اضافه شده است و خط خوردگی دارد و حرف شما درست است.

بیات لو با اشاره به اینکه بازیکنان قصد پیگیری دارند تشریح کرد: در این ۱۰ روز تحت فشار زیادی بودم. شعار فیفا توسعه فوتبال است اما در فوتبال ما این اتفاق نمی‌افتد. میانگین سنی تیم ما ۲۴ سال است. جمع هزینه تیم ما ۶ میلیارد است که شامل بازیکن و کادر می‌شود این درحالیست که ذوب آهن با اینکه تیم متوسطی است حدود ۴۰ میلیارد هزینه کرده است. اگر کسی درحال رشد است باید او را کمک کنیم. 

وی بیان کرد: این تیم ۱۵ میلیارد بدهی داشت که آقای زنوزی آن را پرداخت کرد و این مسئولیتی بوده است که من دانسته قبول کردم. دو میلیارد هم بدهی داخلی داشت بنابراین دو سوم از بودجه ما صرف بدهی هایمان شد. پنجره ما دقیقا روز بازی اولمان باز شد.

بیات لو در پایان درباره حاشیه های مطرح شده خانم هراتیان تصریح کرد: برداشت هرکس متفاوت است من خاک پای بانوان هستم. سوال من این است که چطور من که کسی را ندارم کار های اداری تیمم عقب می افتد اما افراد دیگر که اشنایی در فدراسیون دارند فسخ قرار یک ساعته می‌گیرند. مجموع ان اتفاق ها باعث شد که من ان حرف ها را بزنم و من از خانم هراتیان عذرخواهی هم کردم. 

ماشین سازی بیاتلو سرمربی ماشین سازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر