کد خبر: 998578 A

هفته دوم لیگ برتر فوتبال

تیم فولاد خوزستان در بازی خانگی مقابل استقلال تهران با نتیجه دو بر یک به برتری دست پیدا کرد.

به گزارش ایلنا، تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال تهران در چارچوب مسابقات هفته دوم لیگ برتر فوتبال از ساعت 16:40 امروز در ورزشگاه شهدای فولاد به مصاف هم رفتند.

نیمه نخست این بازی که با اشتباهات پیاپی بازیکنان هر دو تیم همراه بود گلی در پی نداشت و دو تیم با نتیجه تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

در نیمه دوم تیم استقلال روی ضربه پنالتی توسط وریا غفوری از حریف پیش افتاد اما در ادامه این فولاد بود که با گل‌های فرشاد احمدزاده و پنالتی لوسیانو پریرا در دقایق پایانی نتیجه بازی را به سود خودش رقم بزند و دو بر یک بازی خانگی را به پایان ببرد.

این اولین شکست محمود فکری به عنوان سرمربی روی نیمکت استقلال بود؛ او در هفته گذشته تیمش را مقابل مس رفسنجان با نتیجه برد از زمین مسابقه خارج کرده بود. جواد نکونام هم که در بازی برگشت فصل گذشته با همین نتیجه استقلال را شکست داده بود با یک کامبک دیگر موفق شد سه امتیاز ارزشمند را برای تیمش به ارمغان بیاورد.

ترکیب استقلال

سید حسین حسینی، وریا غفوری، هرویه میلیچ، عارف غلامی، محمدحسین مرادمند، مسعود ریگی، فرشید باقری(6+90- متین کریم‌زاده)، آرش رضاوند(69- محمد دانشگر)، فرشید اسماعیلی(5+90- بابک مرادی)، مهدی قایدی و ارسلان مطهری(87- شیخ دیاباته)

ترکیب فولاد 

محسن فروزان، حردانی(74- فرزاد جعفری)، کولیبالی، آغاسی، درخشان مهر، آبشک، نیک نفس(2+90- احمد عبدالله‌زاده)، پاتوسی(74- ساسان انصاری)، فرشاد احمدزاده (6+90- سینا شاه‌عباسی)، محمد قاسمی‌نژاد(3+90- سید محمد میری)، پریرا

اخطار:

فرشاد احمدزاده(66) موسی کولی‌بالی(79) مهران درخشان‌مهر(83) محمد آبشک(84) از فولاد

مسعود ریگی(86) عارف غلامی(86) محمدحسین مرادمند(89) از استقلال

فولاد خوزستان استقلال تهران هفته دوم لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر