سرخط خبرها:
کد خبر: 998577 A

سخنگوی باشگاه شهرخودرو گفت: به دنبال درخواست های مکرر هواداران رایزنی های مختلفی را با صدا و‌سیما به منظور پخش زنده دیدار شهرخودرو و پیکان که فردا شنبه در ورزشگاه شهدای شهرقدس تهران برگزار می شود، داشته ایم.

به گزارش ایلنا، جواد طاری بخش اظهار کرد: از هفته گذشته دکتر حمیداوی مالک باشگاه رایزنی های مختلفی را با صدا و‌سیما به منظور پخش زنده دیدار مقابل پیکان انجام دادند. در این زمینه آقای نصرپور مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی وآقای  شریفی معاون ایشان هم تلاش های فراوانی کردندو ‌‌نامه ای را به صورت مستقیم به شبکه ورزش ارسال کردند تا مردم خراسان و علاقه مندان به فوتبال و تیم شهرخودرو بتوانند بازی تیم شهر خودشان را به صورت زنده تماشا کنند که باید از این عزیزان تشکر کرد.

وی ادامه داد: واقعیت این است که تیم هایی مثل شهرخودرو همیشه در هنگام بازی با تیم های سایپا و‌پیکان با مشکل پخش زنده روبرو بوده اند و این بار هم با وجود درخواست های مکرر هواداران این مشکل همچنان پا برجاست، و همین حالا هم باشگاه و دکتر حمیداوی لحظه ای از این موضوع غافل نبوده اند ، هرچند که باید از پیگیری های آرمین رهبر هم قدردانی نماییم.

طاری بخش ادامه داد: آنچه ما مطلع شدیم از این موضوع این است که شبکه ورزش به دلایلی امکان پخش زنده بازی را ندارد هرچند شبکه استانی سیمای خراسان رضوی در کنداکتور پخش خود ، این زمان را خالی کرده است اما عملا این امکان هم وجود ندارد که کارکنان مرکز خراسان به تهران بروند و بازی را برای مشهد پوشش دهند.حتی باشگاه طی مکاتبه ای رسمی با آقای فروغی مدیر محترم شبکه سه نیز به ایشان هم درخواست داده اند تا بازی تیم با پیکان را در کنداکتور قرار دهند.

سخنگوی باشگاه شهرخودرو افزود: دکتر حمیداوی اعلام کرده است که هزینه های استقرار گروه (SNG ) برای پخش زنده بازی را هم به تهران پرداخت می کنند اما تا این لحظه این امر از سوی شبکه ۳ و ورزش میسر نشده است. تنها راه ممکن این است تا شبکه شما که مربوط به شبکه های استانی است درخواست مرکز خراسان را قبول کند که رایزنی در خصوص این امر هم از سوی دکتر حمیداوی و مدیر کل صداوسیمای خراسان رضوی در حال انجام است و امیدواریم معاونت استانهای صداو سیما به واسطه مردم شهر امام رضا(ع) و علاقه مندان زیاد فوتبال در خطه خراسان شرایط را برای پخش زنده این بازی فراهم کنند.

لیگ برتر پخش تلویزیونی فوتبال لیگ خلیج فارس شهرخودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر