سرخط خبرها:
کد خبر: 998561 A

بازیکن سپاهان در دیدار با آلومینیوم عملکرد دور از انتظاری داشت که منجر به تعویض زودهنگامش شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، محمدرضا خلعتبری، وینگر 37 ساله سپاهان که در پنجره تابستانی به این تیم منتقل شد روز گذشته در دیدار تیمش مقابل آلومینیوم در ترکیب اصلی و اولیه قرار داشت ولی نتوانست عملکرد قابل قبولی از خودش به نمایش بگذارد و در نتیجه اولین گزینه تعویضی محرم نویدکیا بود.

خلعتبری که خریدش توسط سپاهان از همان ابتدا به دلیل سن بالایش با انتقاداتی همراه بود، هفته گذشته جایی بین نفرات اصلی سپاهان نداشت و تنها دقایقی به میدان رفت ولی با تصمیم نویدکیا در دیدار دوم مقابل آلومینیوم از ابتدا برای تیمش به میدان رفت و با توجه به عدم حضور کیانی و رسول نویدکیا، وظیفه کاپیتانی تیم را هم بر عهده داشت.

عملکرد خلعتبری در 67 دقیقه‌ای که در زمین حضور داشت ضعیف‌تر از حد انتظار بود و این بازیکن اولین گزینه تعویضی نویدکیا بود و جایش را خیلی زود به محمد محبی داد و اتفاقاً از زمان به میدان آمدن وینگر جوان طلایی پوشان به زمین موتور این تیم از جناح چپ به حرکت افتاد و چند موقعیت خوب روی دروازه آلومینیوم ایجاد شد که با بدشانسی و بی دقتی مهاجمان از دست رفت.

خلعتبری طی آنالیز‌های انجام شده دو سایت مطرح متریکا و یازده هم یکی از دو بازیکن ضعیف سپاهان بود و در فهرست متریکا پس از حسینی و در آنالیز سایت یازده بعد از منصوری دومین بازیکن ضعیف تیمش بود.

photo_2020-11-20_14-18-29

photo_2020-11-20_13-31-37

در این دیدار ظاهراً نویدکیا قصد داشت به محمد محبی که تازه از بند مصدومیت رها شده بود استراحت دهد و از همین رو فرصت بازی به خلعتبری رسید ولی عملکرد ضعیف او باعث شد در نهایت سرمربی سپاهان ریسک بازی دادن به محبی را به جان بخرد.

حالا با توجه به بهود محبی و عملکرد خوبش در دقایق حضورش مقابل آلومینیوم و البته ترافیک بالای خط حمله سپاهان و حضور نفراتی مثل دهقانی، میرزایی، باقری و... به احتمال زیاد شاهد تبعید خلعتبری به نیمکت ذخیره ها هستیم.

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان محمدرضا خلعتبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر