کد خبر: 998470 A

خیلی‌ها منتظر بودند که وریا به تیم ملی دعوت شود

پیشکسوت استقلال معتقد است آبی‌ها می‌توانند با فکری مدعی قهرمانی باشند.

به گزارش ایلنا، داریوش یزدانی پیشکسوت استقلال معتقد است آبی‌ها می‌توانند با فکری در این فصل نتایج خوبی را کسب کنند و حتی مدعی قهرمانی باشند.

شرایط استقلال چطور است؟

خدا را شکر آنها توانستند در هفته اول لیگ یک نتیجه بسیار مناسب را کسب کنند. به نظرم برد در هفته اول برای تیم‌ها خیلی حائز اهمیت است زیرا از لحاظ رونی و روانی خیلی به تیم‌ها کمک می‌کند.

در هفته دوم لیگ، بازیکنان جدید هم می‌توانند به میدان بروند.

خدا را شکر پنجره نقل و انتقالات برای استقلال باز شد اما یک نگرانی دیگر وجود دارد و آن هم این است که مبادا به خاطر استراماچونی پنجره دوباره بسته شود. بازیکنان جدیدی که جذب استقلال شده‌اند از لحاظ روحی خیلی می‌توانند به تیم کمک کنند. البته در بازی اول فکری نشان داد که تیمش از لحاظ مهره شرایط خوبی دارد.

استقلال در گام دوم باید به مصاف فولاد خوزستان برود.

فولاد از لحاظ مهره‌ای بسیار خوب است و یک سرمربی باتجربه به نام جواد نکونام دارد. استقلال همیشه در اهواز کار سختی را در پیش داشته و دیدید که در بازی فصل گذشته چه اتفاقاتی در آن بازی رخ داد.

وریا غفوری هم به تیم ملی دعوت نشد.

به نظر من خیلی‌ها منتظر بودند که وریا به تیم ملی دعوت شود و شاید وقتی این اتفاق نیفتاد کسی باور نمی‌کرد. جای وریا در تیم ملی بسیار خالی است زیرا تجربه‌ای که وریا دارد خیلی می‌تواند به تیم ملی کمک کند.

 اسکوچیچ معتقد است که به دنبال جوانگرایی در تیم ملی است.

نمی‌شود که به خاطر جوانگرایی، بازیکن جدید را به یکباره کنار گذاشت. درست است که بازیکنان جوانی به تیم ملی دعوت شده‌اند ولی تیم ملی باید تلفیقی از جوانان و باتجربه‌ها باشد.

 فکری می‌تواند در استقلال به موفقیت برسد؟

فکری سالها در استقلال حضور داشته و بالا و پایین این تیم را می‌داند. به نظر من همه پیشکسوتان باید به فکری کمک کنند تا به نتیجه برسد. کادری که فکری در اختیار دارد همگی استقلالی هستند و این از لحاظ فکری خیلی می‌تواند به سرمربی تیم کمک کند. امیدوارم فکری در این راه موفق باشد.

 استقلالی‌ها نسبت به حضور زاهدی‌فر در دیدار مقابل فولاد اعتراض دارند.

به هر حال استقلالی‌ها خاطره خوبی از زاهدی‌فر ندارند. او فصل گذشته 3 امتیاز حساس را در دیدار مقابل سپاهان از تیم گرفت. در این بین کمیته داوران باید یک راهکار جدید پیدا کنند تا تیم‌ها کمتر اعتراض کنند.

استقلال داریوش یزدانی لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر