کد خبر: 998435 A

گل گهر فرصت این را دارد تا در پایان بازی امروز به صدر جدول لیگ برتر صعود کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، گل گهر سیرجان با برتری پر گل مقابل سپاهان در هفته نخست با نتیجه ۳-۱ توانست گام اول خود را در لیگ بیستم محکم و با اقتدار بردارد و حالا باید امروز و تا ساعاتی دیگر به مصاف مس رفسنجان برود تا دربی استان کرمان را در هفته دوم برگزار کند. 

با توجه به شرایط جدول و وضعیت سایر تیم‌ها، گل گهر این شانس را دارد تا برای اولین بار در تاریخ خود صدرنشینی در لیگ برتر را حداقل به طول موقت تجربه کند. 

با توجه به ساعت برگزاری بازی‌ها، دیدار اول امروز میان گل گهر و مس رفسنجان است و در صورت برتری تیم سیرجانی، این تیم با ۶ امتیاز فرصت رسیدن به صدر را دارد. 

دیگر تیم ۳ امتیازی لیگ استقلال است که ۳۰ دقیقه بعد از گل گهر با فولاد بازی دارد و اگر هم موفق به برتری مقابل حریف اهوازی خود شود و از لحاظ تفاضل گل بتواند از گل گهر سبقت بگیرد بازهم شاگردان قلعه نویی دقایقی صدرنشینی را تجربه خواهند کرد. 

صنعت نفت و شهر خودرو دو تیم سه امتیازی دیگر هستند که در تهران به ترتیب میهمان پرسپولیس و پیکان هستند و بازی آنها فردا برگزار خواهد شد.

تیم نساجی هم که در هفته نخست پیروز شده بود روز گذشته برابر تراکتور تن به تساوی داد و در حال حاضر با ۴ امتیاز صدرنشین است. 

لیگ برتر فوتبال امیر قلعه‌نویی گل گهر سیرجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر