کد خبر: 998311 A

امیر قلعه نویی:

امیرقلعه نویی در خصوص بازی با مس رفسنجان توضیح داد.

به گزارش ایلنا، امیر قلعه‌ نویی سرمربی گل گهر سیرجان در مورد بازی فردا مقابل مس رفسنجان صحبت هایی مطرح کرد.

قلعه نویی در ابتدا اظهار داشت: باید از مجموعه باشگاه مس رفسنجان، مدیریت محترمشان، محمد ربیعی و علی علیزاده به خاطر میزبانی خوبشان تشکر کنیم که نهایت محبت را انجام دادند.

وی ادامه داد: مس رفسنجان تیم بسیار خوب، بابرنامه و تاکتیکی است. شاید این دیدار برایمان از بازی قبل سخت‌تر باشد چون بسته، تاکتیکی و درگیرانه است. امیدواریم بچه‌های ما بازی قبل را فراموش کنند و با همان انگیزه‌ای که مقابل سپاهان داشتند، در این رقابت حاضر شوند و با یک بازی منطقی، بتوانیم به اهدافمان برسیم.

سرمربی گل‌گهر در مورد غیبت چند بازیکن این تیم عنوان کرد: متاسفانه امین پورعلی و پیمان رنجبری را به خاطر کرونا در اختیار نداریم.

قلعه‌نویی در مورد برگزاری این مسابقه روی چمن مصنوعی گفت: اگر چمن مصنوعی بر اساس استانداردهای فیفا و AFC‌ باشد، مشکلی نیست اما کشور چهار فصل ایران احتیاج به چمن مصنوعی ندارد؛ آن هم در کرمان که شرایط آب و هوایی خوبی دارد. من تعجب می‌کنم. چند جای دیگر هم چمن مصنوعی وجود دارد که به کیفیت فنی تیم‌ها لطمه خواهد زد.

وی تصریح کرد: یقینا مربی خوب مس رفسنجان هم خیلی دوست دارد در چمن طبیعی خوب با برنامه‌های تاکتیکی که دارد بازی کند. امیدواریم ورزشگاه جدیدشان آماده شود.

امیر قلعه نویی لیگ برتر مس رفسنجان لیگ خلیج فارس گل گهر سیرجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر