کد خبر: 997420 A

سرمربی صنعت نفت گفت: «از کسی نمی‌خواهیم به ما پول قرض بدهد و فقط یک مکاتبه و هماهنگی می‌خواهد. »

به گزارش خبرنگار ایلنا، صنعت نفت در اولین قدم از لیگ بیستم موفق شد امروز، شکست برابر پیکان را با پیروزی عوض کند.

در همین راستا سید سیروس پورموسوی، پس از پیروزی شاگردانش مقابل پیکان در نشست خبری گفت: خدا را هزار بار شکر می‌کنم چرا که با وجود مشکلاتی که یک دفعه روی سر ما خراب شد، توانستیم یک بازی خانگی مهم را ببریم و بازی باخته را پیروز شویم. در یک ماه گذشته صحبت‌های زیادی داشتم و گفتم در کنار ساختن تیم اصلی صنعت نفت، جوانگرایی و پشتوانه‌سازی می‌کنیم و امروز همه دیدید که حرف‌های ما شعار نبود و به آن عمل کردیم.

وی افزود: امروز در یک بازی سخت پیروز شدیم. ما فقط پنج بازیکن بزرگسال داشتیم و از شش بازیکن جوانان و امید تیم استفاده کردیم که نشان دادند می‌توانیم به آینده صنعت نفت امیدوار باشیم. از همه بازیکنان تیم تشکر می‌کنم.

سرمربی صنعت نفت آبادان درباره پنجره نقل‌ و انتقالاتی تیمش گفت: ساعت ۲ بعد از ظهر به من گفتند که از نفراتی که جذب کردیم نمی‌توانیم استفاده کنیم. ما خیلی سریع تلاش کردیم که ترکیب را تغییر دهیم و در این فاصله کم به لحاظ روحی و روانی تیم را آماده کنیم. علت اصلی را نمی‌دانیم و می‌خواهم بررسی کنید که چه کسانی می‌توانستند کمک کنند. می‌دانم مدیریت باشگاه تلاش کرده است.

او ادامه داد: پنج‌شنبه پولی که باید می‌پرداختیم حواله شد و من فیش پرداختی را دیدم. نمی‌دانم چرا پنجره ما باز نشده و فقط می‌توانیم دعا کنیم تا ۲۴ ساعت پنجره‌مان باز شود و بتوانیم از بچه‌های‌مان استفاده کنیم. خیلی سخت است اگر بخواهیم به این شکل جلو برویم. متولی ما فدراسیون فوتبال است و امیدوارم فدراسیون هم در ۲۴ ساعت آینده کمک کند و این مشکل حل شود.

پورموسوی در خصوص فرسایشی بودن لیگ گفت: ما به تک تک بازیکنان‌مان نیاز داریم و هنوز ۲۹ هفته دیگر باقی مانده است. بازیکنانی را به تیم آوردیم که چهار پنج پیشنهاد داشتند و اگر خدایی ناکرده پنجره باز نشود، نمی‌دانیم تکلیف این بازیکنان چه می‌شود و شرمنده آن‌ها می‌شویم. امیدوارم همه مسوولان از امشب کمک کنند و تا ۲۴ ساعت آینده پنجره نقل ‌و انتقالات باز شود. حداقل کمکی که مسوولان می‌توانند به مردم آبادان کنند این است که این پنجره باز شود.

سرمربی صنعت نفت تصریح کرد: از کسی نمی‌خواهیم به ما پول قرض بدهد و فقط یک مکاتبه و هماهنگی می‌خواهد که ان‌شاءالله این اتفاق بیفتد. روزی در مسابقات آسیایی حضور داشتم گفتم تیم‌های تهرانی را یک باشگاه ایرانی می‌نامند اما استقلال خوزستان را به اسم خوزستان نامیدند. در صورتی که ما استقلال ایران بودیم. اکنون یک بحث بین‌ المللی وجود دارد و ما ابتدا صنعت نفت ایران هستیم و بعد باید ما را صنعت نفت آبادان بنامند.  

پورموسوی دیروز در سایتی خواندم وزیر شبانه تلاش کرد تا استراماچونی برگردد، اظهار داشت: از وزیر انتظار دارم کمک کند و امیدوارم او این مصاحبه و خواسته مردم آبادان را ببیند و همه باید تلاش کنیم این پنجره باز شود.

او در پایان درباره دیدار با پرسپولیس و احتمال لغو این بازی گفت: تا قبل از بازی با پیکان هیچ پیامی نسبت به لغو بازی به ما ارسال نشد.

صنعت نفت پورموسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر