کد خبر: 997412 A

مربی تیم پیکان تهران گفت: نمی‌توان گفت نفرات جایگزین بد بازی کردند، اما نظرات سرمربی پیکان را جلب نکردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پیکان  در آستانه آغاز لیگ بیستم سرمربی اش را تغییر داد. آنها در بازی معوقه هفته اول برابر صنعت نفت آبادان شکست خوردند.

در همین راستا حسین پاشایی مربی پیکان در نشست خبری پس از بازی ،اظهار داشت: آن نتیجه‌ای که رقم خورد اصلا حق تیم پیکان نبود. هرچند اشتباهاتی داشتیم اما مهدی تارتار یک هفته است هدایت پیکان را قبول کرده و برای اینک بتواند افکار خود را به این تیم تزریق کند، دست کم یک ماه وقت می‌خواهد.

او ادامه داد: خیلی بهتر از صنعت نفت بازی کردیم و موقعیت های زیادی داشتیم اما روی اشتباهات فردی گل خوردیم. فوتبال همین است و نمی‌توان کاری انجام داد اما امیدوارم بتوانیم زودتر تیم را با تفکرات تارتار تطبیق بدهیم و در بازی‌های آینده بهتر نتیجه بگیریم.

مربی تیم پیکان درباره بازی  شهرخودرو تصریح کرد: این دیدار شنبه برگزار می‌شود و از الان باید به فکر آن بازی باشیم تا امتیازهایی که مقابل صنعت نفت از دست دادیم، در مسابقه با شهرخودرو جبران کنیم.

او درخصوص تغییر کادرفنی خودروسازان گفت: در این مورد مدیر باشگاه تصمیم گیرنده است و نمی توانم جواب بدهم. این سوال را از مدیریت بپرسید. 

وی درباره تعویض‌های  کم اثر، پیکان در این مسابقه ادامه داد: آنچه در تمرینات دیده بودیم و افکاری که داشتیم باید بگویم دو بازیکن ما به دلیل آسیب دیدگی تعویض شدند. نمی‌توان گفت نفرات جایگزین بد بازی کردند، اما نظرات سرمربی پیکان را جلب نکردند.

نشست خبری پیکان تهران پاشایی حسین پاشایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر