کد خبر: 997172 A

باشگاه پرسپولیس برخلاف گفته‌های رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال تهران اعلام کرد هیچ محدودیتی در جذب بازیکن قائل نمی‌شود.

به گزارش ایلنا، یکی از انتقال‌های پرسروصدای پنجره تابستانی لیگ ایران اقدام باشگاه استقلال و جذب بازیکن فصل گذشته تیم پرسپولیس بود. محمد نادری که با قراردادی قرضی از کورتریک در پرسپولیس حضور داشت با پایان این توافق، سرخپوشان را ترک کرده و به استقلال ملحق شد تا به عنوان یاغی جدید در اردوگاه آبی‌ها لقب بگیرد.

به دنبال این اتفاق باشگاه رقیب از اقدام استقلال که پیشتر هم موفق به خرید گادوین منشا شده بود واکنش نشان داد و مشخص شد شاهین طاهرخانی که به تازگی در لیست مازارد محمود فکری جای گرفته بود در لیست یحیی گل محمدی جای گرفته است.

مذاکرات با طاهرخانی ظاهرا به نتیجه نرسیده و مشخص شد که گل محمدی برای جذب او تصمیم نهایی را نگرفته است اما شایعه‌ای مطرح شد که قرار است دو باشگاه استقلال و پرسپولیس روی عدم جذب بازیکن از یکدیگر به توافق برسند.

در راستای این موضوع مطرح شده، اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال شب گذشته در برنامه فوتبال برتر اعلام کرد با جعفر سمیعی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس توافقی صورت داده‌اند که هیچ بازیکنی بین استقلال و پرسپولیس جابجا نشود.

در همین رابطه باشگاه پرسپولیس به نقل از مدیرعامل این باشگاه اعلام کرد صحبت‌های خلیل زاده صحت ندارد و این تصمیم آنها بوده که از استقلال هیچ بازیکنی جذب نکنند. باشگاه پرسپولیس در همین رابطه نوشت: "آقای اسماعیل خلیل‌زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال شب گذشته و در برنامه فوتبال برتر در مورد توافق استقلال و پرسپولیس برای ممنوعیت جذب بازیکن از لیست تیم مقابل اظهاراتی انجام داد. در واقع این پیشنهاد ابتدا از سوی مدیران استقلال مطرح شد اما مدیرعامل پرسپولیس اعلام کرد هیچ محدودیتی برای جذب بازیکن ندارد. باشگاه پرسپولیس طبق سیاست و خواسته‌های کادرفنی خود، می‌تواند بازیکنان مورد تائید سرمربی تیم را جذب کند. پرسپولیس قدرتمندترین تیم سال‌های اخیر فوتبال ایران و قهرمان چهار فصل پیاپی لیگ برتر و همچنین فینالیست دو دوره لیگ قهرمانان آسیاست. 

در حال حاضر نیز بازیکنان این یک تیم جزو بهترین بازیکنان لیگ برتر به شمار می‌روند. باشگاه پرسپولیس برای جذب بازیکن، ملاک‌هایی چون نیاز کادرفنی تیم،  سطح کیفی بازیکنان و همچنین اعتبار و برند باشگاه را مدنظر قرار می‌دهد. از این رو، تیم مدیریت پرسپولیس در کنار کادرفنی برای رفع نیازها فعالیت‌های خود را دنبال می‌کند و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. 

همچنین بازیکنان زیادی تلاش داشتند تا به پرسپولیس بپیوندند اما با هماهنگی کادرفنی، امور مربوط به نقل و انتقالات در کمال آرامش و به دور از هرگونه تنش و حاشیه پیگیری می‌شود. هواداران پرسپولیس اطمینان داشته باشند با توجه به حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا، مدیریت باشگاه اجازه برهم خوردن آرامش تیم را نمی‌دهد. بار دیگر از طرفداران پرسپولیس تقاضا می‌شود اخبار را تنها از رسانه‌های رسمی باشگاه (اپلیکیشن، سایت، کانال، اینستاگرام و توئیتر) دنبال کنند و به حاشیه‌سازی در فضای مجازی بی‌توجه باشند."

استقلال تهران پرسپولیس تهران اسماعیل خلیل زاده جعفر سمیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر