کد خبر: 997151 A

رسیدن پیشکسوتان فوتبال از کارشناسی تلویزیون به باشگاه‌های لیگ برتری یکی از ضعف‌های مدیریتی است.

به گزارش ایلنا، پس از رونق برنامه‌های تلوزیونی در سال های اخیر و استفاده از بازیکنان تازه بازنشسته شده به عنوان کارشناس، مقصد بعدی مهمانان تلوزیونی نیمکت باشگاه‌هاست. بازیکنانی که جذابیت قاب تلویزیون را به اسم خود اضافه می‌کنند و بدون رزومه و تجربه چشم‌گیری پست‌های کلیدی را از آن خود می‌کنند. کم اطلاعی مدیران و سو استفاده از تغییرات پی‌در‌پی مدیران وضعیت جالبی را در تیم‌های باشگاهی به وجود نیاورده است.

آخرین نمونه این شکل از تصمیم‌گیری‌ها حضور محسن بیاتی‌نیا در باشگاه سایپا به عنوان مدیر تیم‌های پایه است. بیاتی‌نیا که روزهای درخشانی در دوره بازیکنی خود داشت حالا بدون هیچ تجربه و رزومه قبلی یکی از کلیدی‌ترین پست‌های باشگاه پایتخت را تصاحب کرده‌است.

او جانشین امیرحسین پیروانی شده است که سابقه چندین ساله مربیگری در تیم‌های ملی رده پایه را داشته و در ابتدای امسال سایپا را امیدوار به شکل‌گیری تیمی منسجم کرده بود چرا که سایپا یکی از جوان ترین تیم های حاضر در لیگ برتر است و تیمی که چنین سیاستی دارد قطعا می‌بایست پشتوانه محکمی برای خود ایجاد کند.

از اسفند سال گذشته سایپا ۴ مدیرعامل به خود دیده است و تغییرات پی‌درپی تصمیماتی مقطعی و دور از منطق را با خود همراه داشته که این روند در ادامه می‌تواند نه تنها به سایپا بلکه به ورزش کشور لطمه بزند.

سایپا محسن بیاتی نیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر