کد خبر: 997120 A

تارتار اجازه انتقال را می‌دهد؟

مدافع تیم پیکان خواستار جدایی از این تیم و پیوستن به تیم پیکان شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم پرسپولیس تهران با گذشت یک هفته از مسابقات لیگ برتر فوتبال برای جذب یک مدافع میانی در تلاش است و تا به امروز آنها نتوانسته‌اند گزینه مدنظر را به عقد قرارداد نزدیک کنند. 

فرشاد فرجی گزینه مدنظر پرسپولیسی‌ها برای جانشینی شجاع خلیل زاده بود که پس از مخالفت باشگاه شهرخودرو مشهد جدایی او منتفی شد تا باشگاه تهرانی به دنبال سایر گزینه‌های مدنظر در بین بازیکنان آزاد باشد.

جستجو بین بازیکنان آزاد ثمری نداشت تا باشگاه پرسپولیس بخواهد از یک پیشنهاد، فرصت طلبی کرده و به خواسته‌اش برسد. ماجرا از این قرار است که باشگاه پیکان در هفته گذشته طی نامه‌ای برای انتقال قرضی امیر روستایی از پرسپولیس تهران درخواست کرده بود.

باشگاه پرسپولیس برای موافقت با بازگشت روستایی جوان به پیکان با قراردادی قرضی تلاش کرد تا ضعفی که در خط دفاعی احساس می‌شود را با یک درخواست برطرف کند. طبق هماهنگی‌های صورت گرفته با کادرفنی، باشگاه پرسپولیس به پیکان اعلام کرد در حالی اجازه انتقال قرضی روستایی را صادر می‌کند که آنها در مقابل با جدایی حجت حق وردی موافقت کنند.

درخواست پرسپولیس از پیکان به گوش این مدافع رسیده و او با مطلع شدن از این موضوع ساز جدایی کوک می‌کند. درخواست جدایی حق وردی که در تابستان هم مورد توجه تیم‌های لیگ برتری قرار داشت اما در نهایت با پیکان تمدید کرده بود موجب ناراحتی مهدی تارتار شد.

تارتار خطاب به این بازیکن اعلام کرد که با جدایی‌اش موافقت نمی‌کند و اجازه نمی‌دهد تا پیکان را به مقصد پرسپولیس ترک کند. این مساله سبب دلخوری حق وردی شده و او به صورت مستقیم از سرمربی درخواست می‌کند تا مانع جدایی‌اش نشود.

پیکان امروز در بازی معوقه هفته اول لیگ برتر فوتبال باید به مصاف تیم صنعت نفت آبادان برود و حاشیه جدید ایجاد شده برای تارتار به احتمال زیاد موجب عدم تمرکز تیمش می‌شود.

انتهای پیام/
پیکان تهران پرسپولیس تهران حجت حق وردی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر