کد خبر: 997034 A

مظلومی گفت نامه اعتراض ارسال کنید

باشگاه استقلال روز گذشته نسبت به انتخاب محمدحسین زاهدی‌فر برای قضاوت دیدار این تیم مقابل فولاد خوزستان رسما اعتراض کرد.

به گزارش ایلنا باشگاه استقلال روز گذشته نسبت به انتخاب محمدحسین زاهدی‌فر برای قضاوت دیدار این تیم مقابل فولاد خوزستان رسما اعتراض کرد. کاری که معمولا قبل از بازی رسم نیست و انتقادهایی به باشگاه استقلال در این خصوص وارد شد.

در این باره احمد مددی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال اظهار داشت: نمی‌دانم چرا می‌گویند این اتفاق در ایران رسم نیست در صورتی که بارها در گذشته تیم‌ها قبل از بازی به انتخاب داوران اعتراض‌هایی را به کمیته داوران ارسال کردند.

وی ادامه داد: بنده روز گذشته با پرویز مظلومی سرپرست تیم صحبت کردم و ایشان اعلام کرد که چنین کاری را انجام دهید. شما یک نظرسنجی بگذارید و ببنید که آیا این کار باشگاه استقلال درست بوده است یا خیر.

مددی خاطرنشان کرد: اتفاقا این کار ما باعث می‌شود ایشان بیشتر دقت کنند که چشم 80 میلیون ایرانی به نحوه قضاوت این داور در جریان بازی است.

01455092

ماجرای مربوط به اعتراض باشگاه استقلال به انتخاب زاهدی فر به عنوان داور بازی این تیم مقابل فولاد مربوط به این صحنه است؛ جایی که دو تیم استقلال و سپاهان در فصل گذشته و در شرایطی برابر یکدیگر قرار گرفتند که این داور بوشهری، هند واضح کی روش استنلی، مهاجم سپاهان را نادیده گرفت و شاگردان استراماچونی در نهایت به تساوی رضایت دادند.

 

01455402

 آندره آ استراماچونی، سرمربی ایتالیایی وقت استقلال به شدت نسبت به این قضاوت اعتراض داشت و در نهایت اما راه به جایی نبرد. باشگاه استقلال با توجه به این سابقه از سوی داور بوشهری، اکنون خواهان این شده تا کمیته داوران، داور بازی این تیم مقابل فولاد خوزستان را تغییر دهد. 

استقلال احمدمددی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر