کد خبر: 995955 A

پول نگرفتم و خودم پول عمل را پرداخت کردم!

مهاجم اسبق تیم استقلال تهران درباره ماجرایی جدایی از این تیم و انتخاب تیم آلومینیوم اراک برای لیگ بیستم صحبت کرد.

مرتضی آقاخان در گفتگو با ایلنا درخصوص انتخاب تیم آلومینیوم اراک اظهار داشت: خیلی خوشحالم که امسال در تیم آلومینیوم هستم و امیدوارم که روزهای خوبی را در کنار یکدیگر تجربه کنیم. انتخابات زیادی وجود داشت اما دوست داشتم در تیمی باشم که بتوانم مثمرثمر باشم. با توجه به اعتمادی که آقای خطیبی به من داشتند تصمیم گرفتم در خدمت این تیم باشم و تمام سعی و تلاشم را انجام می‌دهم تا یک فصل خیلی خوب را با یکدیگر داشته باشیم.

آقاخان درخصوص پایان همکاری با تیم سایپا گفت: من یک نیم فصل در تیم سایپا حضور داشتم اما شرایط به آن شکلی که من و باشگاه دوست داشتیم پیش نرفت. رابطه خیلی خوبی با باشگاه و کادرفنی سایپا دارم اما ترجیح دادم که جدا شوم. مدیریت باشگاه در اختیار آقای کاشانی بود که از همکاری با ایشان لذت بردم و کاملا فوتبال و فوتبالیست‌ها را درک می‌کند. آشنایی و همکاری با ایشان برای من باعث خوشحالی است اما شرایط فنی به گونه‌ای پیش نرفت که بخواهیم ادامه بدهیم.

مهاجم تیم آلومینیوم اراک درباره همکاری با رسول خطیبی اظهار داشت: خصوصیت اخلاقی ایشان را می‌دانم و همیشه دوست دارند که تیم‌شان با برنامه و هجومی کار کند. همکاری با ایشان برای من افتخار است و اینکه دنبال نتیجه هستند برای من ارزشمند است. علاقه دارم یک فصل موفق را با آقای خطیبی و کادرفنی ایشان تجربه کنیم. 

مرتضی آقاخان درخصوص جدایی از استقلال و شرایطش در این تیم گفت: من استقلال را با دقت انتخاب کرده بودم و شرایط می‌توانست خیلی عالی باشد اما مصدومیت بدموقع سراغم آمد تا آنچه که من و هواداران می‌خواستیم پیش نرفت. هواداران همین الان هم به من لطف دارند. من را خیلی اذیت کردند! در این چند سال خیلی عقب افتادم و یکسری از مسائل وجود دارد که به وقتش حتما درباره آن صحبت می‌کنم. هواداران محترم بدانند که مالک اصلی باشگاه هستند، آن زمان یکسری از افراد در تصمیمات باشگاه نقش داشتند که به نظرم آنطور که باید لیاقت حضور در آن مسند را نداشتند.

او ادامه داد:‌ شرایطی را برای من به وجود آوردند که باید از صفر شروع می‌کردم اما متاسفانه از منفی صد فوتبالم را آغاز کردم. من آنها را بخشیده‌ام و به موقع هم در مورد تمام ناگفته‌ها صحبت می‌کنم. شرایط بدی را رقم زدند و هواداران فقط بدانند که هزینه عمل و تمام مسائل درمانی را خودم پرداخت کردم. در این مدت فقط آقای نوروزی به من لطف فراوان داشتند که بی اندازه مدیون او هستم. حضورم در استقلال توضیحات بسیار زیادی دارد و الان در خدمت تیم آلومینیوم هستم ولی من نه پولی دریافت کردم و نه طلبم را گرفتم.

مهاجم سابق پیکان با اشاره به دیدار با آندره آ استراماچونی هم گفت: به من فرصت ندادند و برای من صبر نکردند در حالیکه من با آقای استراماچونی صحبت کردم و ایشان خیلی انگیزه دادند که ایشان قول داد حداقل یک فصل در کنارم باشند و به شرایط خوبم برگردم. در جلسه‌ای که با هم داشتیم خیلی به من انگیزه دادند و انسان بزرگی بودند اما بعد از اینکه ایشان جدا شدند یکسری مسائل اتفاق افتاد و نتوانستم در کنار تیم باشم. الان هم بهترین‌ها را برای آنها آرزو دارم اما تمام تمرکزم را روی آلومینیوم گذاشته‌ام و انتظار یک فصل موفق را دارم تا در کنار هم بهترین نتایج را به دست بیاوریم.

آلومینیوم اراک مرتضی آقاخان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر