کد خبر: 995761 A

باشگاه پرسپولیس با انتشار پیامی انتخاب گل محمدی به عنوان سرمربی برگزیده منطقه غرب لیگ قهرمانان آسیا را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، باشگاه پرسپولیس در پیامی، انتخاب یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی برگزیده منطقه غرب لیگ قهرمانان آسیا 2020 با آرای مردمی را به وی تبریک گفت.

در این پیام آمده است: جناب آقای یحیی گل‌محمدی، سرمربی کاردان پرسپولیس، هواداران پرشور پرسپولیس و دوستداران فهیم فوتبال کشورمان معرفت و آگاهی خود را با انتخاب به حق شما به عنوان مربی برتر لیگ قهرمانان آسیا 2020 در منطقه غرب و با شرکت در نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا نشان دادند.

باشگاه پرسپولیس این موفقیت را به جنابعالی، اعضای تیم، هواداران و فوتبال دوستان کشورمان تبریک می‌گوید. تردیدی نیست که پیش از این نظرسنجی نیز، حضور مقتدرانه پرسپولیس در فینال رقابت‌های این دوره، گواهی به شایستگی و کاردانی جنابعالی داده بود تا کارشناسان بی‌طرف نیز به اتفاق آراء، شما را برترین مربی بازی‌ها در منطقه غرب تا به این جای کار بدانند.

موفقیت پرسپولیس در شرایطی سخت و دشوار رقم خورد. همین امر ارزش کار کادر فنی و بازیکنان متعصب پرسپولیس را بیشتر کرد و تحسین همگان را در پی داشت. خانواده بزرگ پرسپولیس، بابت برخورداری از چنین مجموعه‌ای به خود می‌بالد.

امید است در سایه اتحاد و همدلی حاکم بر مجموعه و به یاری خدا و حمایت هواداران، با تدابیر شما و همکارانتان و تلاش بازیکنان، با وجود تمام مشکلات ،قهرمانی آسیا را تقدیم پرسپولیسی‌ها، تمام هواداران فوتبال و مردم ایران کنیم.

پرسپولیس یحیی گل محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر