کد خبر: 995750 A

آزمون اکنون با حضور در تمرینات تیمش، آماده دیدار مقابل احمد گروژنی است و پس از آن، راهی رم خواهد شد تا مقابل لاتزیو صف‌آرایی کند.

به گزارش ایلنا، سردار آزمون پس از غیبت تقریباً طولانی، بالاخره به همراه مالکوم و دریوسی به تمرینات تیمش اضافه شد تا آماده دیدار مقابل احمد گروژنی در چارچوب هفته پانزدهم لیگ روسیه شود. 

سردار در دیدار هفته نهم لیگ روسیه مقابل تیم یوفا موفق به گلزنی شد ولی به دلیل مصدومیت شدید از زمین مسابقه بیرون رفت و پس از بهبودی، به اردوی تیم ملی ایران نیز دعوت شد و حتی برابر ازبکستان هم گل زد. پس از بازگشت سردار به روسیه، این بازیکن دچار سرماخوردگی شد و به دلیل مشکوک بودنش به ابتلا به کرونا، راهی قرنطینه شد و با وجود منفی بودن تست کرونایش، مدتی را به دور از تمرینات زنیت بود. آنگونه که رسانه‌های روسیه اعلام کردند، آزمون به دلیل کسالت و ضعف بدنی، شرایط حضور در مسابقات را نداشت و به همین دلیل سرگئی سماک سرمربی زنیت به مهاجم ایرانی‌اش استراحت داد تا او مهیای دیدارهای بعدی زنیت بشود.

 سردار در زمان غیبتش، دیدارهای حساسی از جمله بازی مقابل دورتموند و لاتزیو را از دست داد و تیمش نیز با شکست در لیگ روسیه مقابل روبین کازان، صدر جدول را به زسکا مسکو واگذار کرد. آزمون اکنون با حضور در تمرینات تیمش، آماده دیدار مقابل احمد گروژنی است و پس از آن، راهی رم خواهد شد تا مقابل لاتزیو صف‌آرایی کند.

لیگ قهرمانان اروپا سردار آزمون آزمون لازیو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر