کد خبر: 995225 A

مطهری فراتر از لیگ ایران بازی می‌کند

پیشکسوت استقلال تهران انتخاب لیست تیم ملی را برعهده سرمربی می‌بیند.

به گزارش ایلنا، آتیلا حجازی پیشکسوت استقلال تهران انتخاب لیست تیم ملی را برعهده سرمربی می‌بیند اما حضور وریا غفوری در تیم ملی را حق مسلم کاپیتان آبی‌ها می‌داند. مشروح گفتگوی حجازی  پیرامون حواشی و وضعیت استقلال را در ادامه می‌خوانید:

بازی استقلال و مس رفسنجان را چطور دیدید؟

تبریک می‌گویم به بازیکنان، کادر فنی جدید و همه هواداران. این خیلی خوب است که تیم با برد وارد تورنمنت شود و این پیروزی می‌تواند نویدبخش روزهای خوب در طول فصل باشد. استقلال لیگ را خوب شروع کرد، چرا که در چند فصل اخیر بازی هفته اول را نبرده بود و این پیروزی اهمیت زیادی داشت. استقلال مشکلات سال‌های اخیر را ندارد و ترکیب فصل گذشته‌اش تغییر زیادی نکرده است، به همین دلیل به این تیم امیدواریم.

آینده را چطور پیش بینی می‌کنید؟

نباید از الان حرف‌های ناامیدکننده زد ولی باید این واقعیت را در نظر گرفت که این تازه اولین بازی لیگ بوده و ۲۹ هفته دیگر باقی مانده است. ولی می‌توان اذعان کرد که برای اولین نتیجه و فوتبال خیلی خوب بود. هنوز بازیکنان جدید به این تیم اضافه نشده‌اند! هنوز رقبای گردن‌کلفت به استقلال نخورده‌اند و بازی‌های زیادی برای این تیم در پیش است. استقلال بدون گل خورده بازی‌ها را آغاز کرد. این عادت خیلی خوبی است که استقلال اگر بتواند آن را ادامه بدهد فوق‌العاده است. چون مربی‌ها همیشه می‌گویند تیمی که گل نخورد می‌تواند گل بزند.

شادی گل وریا را دیدید؟

در اکثر تیم‌های ملی دنیا می‌بینیم که مربیان در مقاطع مختلف بازیکنان لیست خود را تغییر می‌دهند تا نفرات بیشتری را ارزیابی و به گزینه‌های نهایی برای بازی‌های مهم برسند. فکر می‌کنم انتخاب نفرات تیم ملی باید به سلیقه کادر فنی تیم ملی باشد و باید به آن احترام گذاشت ولی وریا هم انصافاً در شرایط سنی و فیزیکی است که هنوز هم می‌تواند به تیم ملی کمک کند و اگر این‌قدر عطش بازگشت به اردوی تیم ملی را دارد باید به او توجه شود ولی در نهایت معتقدم در بحث تیم ملی باید به نظر اسکوچیچ احترام گذاشت. این ایراد وارد است، چون غفوری و رضاییان شرایط خوبی در تیم‌های خود دارند.تیم ملی جای بازیکنان آماده است و استقلال و پرسپولیس ندارد


خط حمله استقلال را چطور ارزیابی کردید؟

 بارها گفته‌ام ارسلان فراتر از لیگ ایران بازی می‌کند و حتی می‌تواند در اروپا بازی کند. گلی که او زد را هر بازیکنی نمی‌تواند بزند.به نظرم دیاباته به شرایط ایده آل برسد در کنار قائدی شرایط خوب خواهد بود.

استقلال آتیلا حجازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر