کد خبر: 994502 A

به نظر می‌رسد با توجه به مشکلات به وجود آمده در پرسپولیس مهدی عبدی امید اول گلزنی سرخ پوشان در این فصل باشد.

به گزارش ایلنا، در سال‌های اخیر جوانانی نظیر مهدی طارمی و علی علیپور با پیراهن پرسپولیس عملکرد درخشانی داشتند، آقای گل شدند و حالا هردو در لیگ پرتغال و تیم ملی بازی می‌کنند و نه تنها باعث افتخار پرسپولیسی‌ها بلکه مایه مباهات تمام فوتبالدوستان ایرانی هستند.

حالا و در ماه‌های اخیر، یک مهاجم جوان دیگر با پیراهن پرسپولیس خودنمایی کرده؛ پسری از دیار قائم شهر و روستای قراخیل. درست از همان نقطه و مکانی که روزی علی علیپور از آنجا آمد و با پیراهن پرسپولیس آقای گل شد.

مهدی عبدی ۲۱ ساله در همین مدت کوتاه گل‌های بسیار مهمی برای پرسپولیس به‌ ثمر رسانده است؛ گل پیروزی بخش پرسپولیسِ  در دربی رفت لیگ نوزدهم، گل قهرمانی پرسپولیس در لیگ نوزدهم مقابل نفت مسجد سلیمان و گل تساوی‌بخش سرخپوشان در دیدار حساس نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ مقابل النصر عربستان.

وقتی تنها چند دقیقه قبل از دیدار با نماینده عربستان در یکی از حساس‌ترین بازی‌های تاریخ پرسپولیس، AFC عیسی آل‌کثیر را محروم کرد شاید خیلی‌ها ناامید شدند اما مهدی عبدی با ضربه سر زیبا در دقیقه ۴۲ این بازی، امید را به اردوی پرسپولیس و ملت ایران بازگرداند. مهدی نشان داد در اردوی پرسپولیس و برای شاگردان یحیی گل‌محمدی، امید آخرین چیزی است که می‌میرد.

عبدی در دیدار مقابل سایپا اگر بدشانس نبود و ضربه‌اش ناباورانه به تیر دروازه اصابت نمی‌کرد یا در ضربات آخر، کمی هم دقت بیشتر داشت قطعا می‌توانست گلزنی کند.

او تا کنون در ۲۳ بازی با پیراهن پرسپولیس به میدان رفته و ۵ بار هم موفق به گلزنی شده است. عبدی کمتر از ۲۰ روز دیگر وارد ۲۲ سالگی می‌شود و این فرصت را دارد تا برای همیشه خودش را در تاریخ باشگاه پرسپولیس جاودانه کند.

پرسپولیس لیگ برتر مهدی عبدی لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر