کد خبر: 994423 A

تمرینات تیم فوتبال شهرخودرو خراسان پس از 3 روز تعطیلی از امروز در مشهد آغاز شد.

به گزارش ایلنا ، شاگردان سید مهدی رحمتی که روز شنبه مقابل تیم ماشین پیروزی پرگل 3 بر صفر خود را جشن گرفته بودند ، بعد از تعطیلی 3 روزه خود ، از امروز چهارشنبه تمرینات خود را در زمین چمن منزل آباد مشهد از سر گرفتند. 

تمرین امروز  با صحبت‌های کوتاه سرمربی برای بازیکنان آغاز شد . رحمتی همچنین با گرامیداشت یاد و نام زنده یاد محمود یاوری سرمربی سابق تیم ملی و پیشکسوت تیم ملی  از او به عنوان یکی از مربیان بزرگ فوتبال ایران یاد کرد.

همچنین بازیکنان تیم شهرخودرو نیز پیش از آغاز تمرین با قرائت فاتحه ای یاد و خاطره مرحوم یاوری را زنده نگه داشتند.

پس از آن  بازیکنان که لباس های قرمز به تن کرده بودند ابتدا خود را گرم کردند و حرکات کششی انجام دادند.

 اعضای تیم سپس با نظارت کادر فنی ،تمرین پاسکاری هدفمند و گلزنی به دروازه‌های گل‌کوچک و در نهایت، فوتبال تحت فشار در نیمی از زمین را انجام دادند. در این تمرین دروازه بانان شهرخودرو نیز زیر نظر اشکان نامداری تمرینات ویژه خود را دنبال کردند.

 در تمرین امروز شهرخودرویی ها نیز از سوی کادر پزشکی به شدت ، رعایت پروتکل های بهداشتی به بازیکنان و سایر اعضای کادر فنی یادآوری می شد. 

تیم فوتبال شهرخودرو خراسان تا زمان آغاز مجدد بازیهای لیگ برتر تمرینات خود را در مشهد برگزار می کند و قرار است شاگردان رحمتی یک بازی دوستانه را نیز پیش از انجام  بازی هفته دوم خود مقابل پیکان ، برگزار نمایند.

 

لیگ برتر لیگ خلیج فارس شهرخودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر