کد خبر: 994361 A

مدیر مسابقات پایه سازمان لیگ اعلام کرد: مسابقات لیگ دسته اول امیدها و جوانان باشگاه های کشور در ۴ گروه منطقه ای برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، جلسه هماهنگی و بررسی نحوه برگزاری مسابقات لیگ های دسته اول امید و جوانان باشگاه های کشور در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ امروز در سالن روابط عمومی سازمان لیگ به صورت وبینار و آنلاین با حضور رضا عبدی مدیر مسابقات پایه سازمان لیگ و بهنام محمودزاده از اعضای مسابقات پایه سازمان لیگ  وتمامی نمایندگان باشگاه‌های حاضر در مسابقات برگزار شد.

عبدی در مورد این جلسه اظهار داشت: در این جلسه نمایندگان باشگاه ها نظرات خود را بیان کردند و با توجه به درخواست باشگاه ها مقرر شد که مسابقات لیگ های دسته اول امید و جوانان کشور نیز با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی و به صورت رفت و برگشت در ۴ گروه منطقه ای برگزار شود.

مدیر مسابقات پایه سازمان لیگ تصریح کرد: با توجه به محدودیت هایی کرونایی در استان ها زمان آغاز مسابقات بعد از بررسی های لازم و اخذ استعلام ها از نهادهای مربوطه اعلام خواهد شد.

وی در مورد نحوه صعود تیم ها به لیگ برتر اظهار داشت: تیم های اول و دوم از هر گروه به مرحله بعد صعود می کنند و در نهایت دو تیم از این دوره مسابقات به لیگ های برتر امید و جوانان صعود خواهند کرد.

رضا عبدی لیگ های دسته اول امید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر