کد خبر: 993965 A

مدیرعامل باشگاه تراکتور درباره جذب مهاجم جدید در این تیم گفت: یکی از نگرانی‌های ما در پست مهاجم است که در صورت امکان باید رفع شود. با این حال، مهاجمی که مشکل گلزنی ما را به طور کامل رفع کند در بازار نقل و انتقالات وجود ندارد.

به گزارش ایلنا، محمد علیپور، مدیرعامل باشگاه تراکتور با رادیو تبریز گفت وگویی انجام داد و درباره شرایط تیمش توضیحاتی ارائه داد:

یکی از نگرانی‌های ما در پست مهاجم است که در صورت امکان باید رفع شود. با این حال، مهاجمی که مشکل گلزنی ما را به طور کامل رفع کند در بازار نقل و انتقالات وجود ندارد. ما دست از تلاش برنداشتیم و اگر مهاجمی بیابیم که در خور شأن تراکتور و هوادارانش باشد، حتما به سراغ او خواهیم رفت. 

جذب بازیکنان دورگه ریسک است. اگر مهاجم خوب پیدا نکنیم، پتانسیل تیم بالاست و از بازیکنان خودمان استفاده می‌کنیم.

بر اساس سیاست‌های مالک محترم باشگاه، ما بر سر یک بند با پیمان بابایی اختلاف داریم. اگر این مشکل حل شود، مانع دیگری بر سر راه حضور او در تراکتور وجود ندارد  که در این خصوص نیز باید خود این بازیکن تصمیم گیری کند. ما باید به چارچوب‌های تعیین شده از سوی سیاست‌گذار باشگاه احترام بگذاریم.

از اقدام رضا شکاری در فسخ یک طرفه قرارداد تعجب کردم. من به این بازیکن گفتم که از جوانان حمایت می‌کنم و اجازه ایجاد تبعیض در تیم را نمی‌دهم. به هر حال، کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال باید در این خصوص رأی بدهد.

باشگاه تراکتور شکایتی از رشید مظاهری در کمیته اخلاق دارد.

فکر نمی‌کنم مشکلی درمورد حضور سعید واسعی در تراکتور وجود داشته باشد.

دور شدن از رسانه‌ها و هواداران به ضرر ما و باشگاه است. من به شنیدن صدای هواداران علاقه دارم، چون آنها سرمایه باشگاه هستند. هواداران تراکتور جزو فهیم‌ترین و باشعورترین هواداران فوتبال ایران به حساب می‌آیند.

تراکتور رضا شکاری پیمان بابایی سعید واسعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر