کد خبر: 992704 A

قهرمان بدنسازی و قهرمان کشتی سابق اعتقاد دارد علیرضا دبیر خدمات ارزنده ای به ورزش کشتی کرده است.

علی صفایی در خصوص وضعیت خود به خبرنگار ایلنا گفت: من بعد از پارگی دستم در سال در سال ۲۰۱۷ به مدت یکسال ریکاوری و درمان داشتم و بعد تمریناتم را شروع کردم. سال آینده باید در مسابقات برون مرزی جهانی شرکت کنم.

او در خصوص شرایط فعلی کشتی با حضور دبیر ادامه داد: قبل از اینکه آقای دبیر بیایند چند دفعه به فدراسیون کشتی سر زدم و طبق ضرب المثل معروف مشک آن است که خود ببوید من دیدم که سالن های کشتی در شأن قهرمانان جهان و المپیک ما نبود. سالن کشتی امجدیه و خانه کشتی شماره یک را قبلاً دیده بودم اصلا وضعیت مناسبی نداشتند و با اینکه فدراسیون قبلی بدهی زیادی به جا گذاشته بود از زمانی که آقای دبیر آمد خانه شماره یک و شماره دو کشتی را بازسازی کرد و به خوابگاه بچه ها ،استخر و جکوزی رسیدگی کرد و بدهی های فدراسیون قبلی را هم پرداخت کرد و چیزی نزدیک به ۳۰_۲۰ میلیارد هزینه کر. آقای دبیر د

مدیر بسیار قابلی است و حرف های زیادی برای گفتن دارد و مثل خیلی ها فقط شعار نمی دهد. ولی متأسفانه از شانس آقای دبیر الان به کرونا خورده ایم ولی با این شرایط کرونایی لیگ را برگزار کردند و این قضیه از رفتن به جام جهانی سخت تر بود! آقای دبیر توانست کشتی‌گیر ها را از لحاظ مالی مرتفع کند ، کشتی گیران درآمدخاصی ندارند. او بدون هیچ بهت و کینه ای توانست کشتی را دچار پیشرفت چشم گیری کند.چند سالی بود که در کشتی ما تک نفره تصمیم گیری می شد از طرفی مردم ما قهرمان جهان در رشته کشتی را نمی‌شناختند چون آن دیده نمی شدند اما آقای دبیر کاری کرد که دیده شوند. او برای انجام کارهایش مشاوره می گیرد و خودش را کامل نمی داند در حالی که واقعا یک مدیر کامل است. آقای دبیر انتقاد پذیر است و اگر زودتر وارد گود می شد وضع بهتر از اینها بود، واقعا او نیازی به تعریف و تمدید ندارد.

قهرمان بدنسازی در خصوص شرایط بدنسازی عنوان کرد : متاسفانه باشگاه های ورزشی ما به دلیل وجود ویروس کرونا شرایط ثابتی ندارند و خیلی از اوقات تعطیل می شوند از طرفی بدنسازی ورزش پر هزینه است و اکثر ورزشکاران نی توانند برای مسابقات تمرین کنند زیرا نمی توانند هزینه بدهند و از طرفی فعلا مسابقه هم وجود ندارد ، اما به طور کلی بدن سازی ایران واقعا قوی است تیم ملی ما دارای مدال طلا و نقره جهانی است. در شرایط کنونی بخاطر وجود کرونا باعث شده بدنسازی افت کند.
صفایی در پایان صحبت‌هایش افزود: من از بزرگان کشتی می‌خواهم به جای انتقاد بی مورد و خصومت های شخصی کشتی را کمک کنند. آقای دبیر یک مدیر کامل است و از بقیه می خواهم خودشان را جای او بگذارند و به کشتی کمک کنند نه اینکه با گلایه و شکایت کشتی ما را عقب بیاندازند .من خودم را از خانواده کشتی می دانم و این را بگویم آقای دبیر چند کار انجام داد که کشتی ما لازم داشت. آقای دبیر به فکر مطرح شدن نیست زیرا نیازی به این مسائل ندارد و هر کاری کرده در جهت کمک به ورزش کشتی بوده است.

کشتی علی صفایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر