کد خبر: 992485 A

سرمربی جدید ذوب آهن در اولین تجربه لیگ برتری خود نمره قبولی گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ذوب آهن اصفهان فصل گذشته شرایط سختی در لیگ برتر تجربه کرد و حضور سه سرمربی یعنی علیرضا منصوریان، رادولوویچ و لوکا بوناچیچ روی نیمکت این تیم نتوانست سبزپوشان را از شرایط بحرانی خارج کند و در نهایت تا هفته پایانی لیگ همچنان خطر سقوط این تیم را تهدید می‌کرد.

از طرفی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی بازیکنان زیادی از این تیم جدا شدند که می‌توان در بین آنها از اسماعیلی‌فر، پهلوان، مهدی‌پور و نژادمهدی نام برد که از مهره‌های مهم چند فصل اخیر این تیم بوده و اینطور پیش بینی می‌شد که کار سبزهای اصفهانی در این شرایط سخت‌تر از قبل هم باشد.

در این میان رحمان رضایی، سرمربی ذوب آهن در لیگ بیستم که اولین تجربه سرمربی‌گری در لیگ برتر را تجربه می‌کند چالش سختی برای شروع کارش برگزید و به نظر می‌رسید کار سختی در پیش داشته باشد و تردیدهایی نسبت به عملکرد ذوب آهن در این فصل با توجه به شرایط ذکر شده وجود داشت و هنوز هم باید گفت کار این تیم دشوار است.

با این وجود ذوبی‌ها در هفته نخست لیگ برتر عملکرد خوب و امیدوار کننده‌ای داشتند و توانستند مقابل تیم منسجم، قدرتمند و با ثبات فولاد، فوتبال خوبی به نمایش بگذارند و بعد از اینکه یک بر صفر عقب افتادند در نیمه دوم که به نیمه مربیان معروف است بازی را به سود خود برگردانند و 2 بر یک از حریف خود پیش بیافتند.

در ثانیه‌های پایانی بازی بود که داور با تصمیم اشتباه خود یک پنالتی به سود فولاد گرفت که بازبینی تصاویر به وضوح نشان می‌دهد که خطا بیرون محوطه صورت گرفته و این تصمیم اشتباه داور نتیجه بازی را برگرداند و پیروزی و 3 امتیاز را از ذوبی ها گرفت.

به هر جهت گام اول ذوبی ها با سرمربی جدیدشان امیدوار کننده بود و باید دید رحمان رضایی در ادامه با تیمش چطور پیش می‌رود.

لیگ برتر فوتبال رحمان رضایی ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر