کد خبر: 992302 A

باشگاه فولادخوزستان در خصوص دیدار شب گذشته برابر ذوب‌آهن اصفهان بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش ایلنا، در بیانیه باشگاه فولاد خوزستان آمده است:

روز گذشته شروع فصل جدید فوتبال ایران و البته شروع صدور بیانیه‌ها بود، بیانیه‌هایی که خیلی زود روی خروجی سایت‌ها قرار گرفت تا هنوز مسابقات هفته نخست تمام نشده، اعتراضات به داوری‌ها آغاز شود اما لازم دیدیم که در خصوص صحبت‌های انجام شده، توضیحاتی را برای روشن شدن افکار عمومی ارائه کنیم.

دوستان در باشگاه ذوب‌آهن بهتر است تا بار دیگر گل اول‌ تیمشان در دیدار شب گذشته را مرور کنند. گلی که در ادامه خطایی به ثمر رسید که صحنه‌های تلویزیونی و دوربین اختصاصی ما به طور واضح نشان می‌دهند تصمیم اشتباهی از سوی تیم داوری بوده است تا در ادامه تمرکز تیمی ما با همین یک سوت ساده خدشه دار شود و توپ پس از یک رفت و برگشت وارد دروازه ما شود، صحنه‌ای که بازیکن ما به طرز کاملا صحیح توپ را از بازیکن حریف گرفت و در حالیکه تیم ما در موقعیت ضدحمله برای به ثمر رساندن گل دوم بود اما کمک داور، تصمیم صحیح داور را برگرداند و پس از آن بازی به تساوی کشیده شد. در ادامه این صحنه به جای اعتراضات شدید به داوری، به فوتبال ادامه دادیم تا بیش‌تر از قبل تلاش کنیم و این گل را جبران کنیم. خطایی که اگر گرفته نمی‌شد در ادامه آن گلی زده نمی‌شد و می‌توانستیم با سه امتیاز از اولین دیدار بیرون بیاییم و وضعیت متفاوتی برای‌مان رقم می‌خورد.

لازم به ذکر است در تمام طول مدت بازی، اعضای نیمکت تیم ذوب آهن با اعتراض روی هر سوت، سعی داشتند تا داور را تحت تاثیر قرار بدهند و او را متقاعد به گرفتن خطا کنند، آن‌ها حتی به انداختن اوت توسط بازیکنان تیم ما اعتراض داشتند و به این معتقد هستیم که روز گذشته تیمی که از داوری ضربه دید، ما بودیم که سه امتیاز از کف‌مان پرید.

ذوب آهن فولاد خوزستان لیگ برتر لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر