کد خبر: 992279 A

سرمربی استقلال گفت: در بحث پشتیبانی مشکلات زیادی داشتیم اما خوشبختانه بازیکنان این فشارها را مدیریت کردند.

به گزارش ایلنا، استقلال نسخه فکری، اولین بازی لیگ بیستم را برابر مس رفسنجان آغاز کرد. در اولین قدم شاگردان فکری با دو گل از سد مس عبور کردند.

سرمربی آبی پوشان بعد از کسب 3 امتیاز در نشست خبری حاضر شد و گفت: جا دارد یک خسته نباشید به همه عوامل باشگاه بگویم چون روزهای خیلی سختی را می‌گذارنیم. نیاز بود در استارت کار برنده از زمین خارج شویم. به تک تک بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم چون در هر 2 نیمه بازی خوبی را انجام دادند. ما موقعیت‌های مختلفی داشتیم و می شد گلهای بیشتری بزنیم. در نیمه دوم هم فشار بیشتری آوردیم و هم بازی روانی ارائه کردیم و هم اینکه 2 گل زدیم. مطمئنا این برد خیلی به تیم ما کمک خواهد کرد.

او درباره پنجره بسته نقل و انتقالاتی استقلال تصریح کرد: از بچه ها ممنون هستم چون فشار زیادی را در این مدت تحمل کردند. در بحث پشتیبانی مشکلات زیادی داشتیم و البته روی مدیران باشگاه و هیات مدیره هم فشار زیادی بود اما خوشبختانه بازیکنان این فشارها را مدیریت کردند و توانستیم امروز با آرامش وارد بازی شویم و با آرامش هم بازی را تمام کردیم. این عصبی نشدن بازیکنان باعث شد بازی خوبی انجام دهیم.

وی تاکید کرد: پنجره بسته هم دست ما را بست. در تعویض ها و حتی ارنج اصلی می‌توانستیم تغییراتی داشته باشیم اما در کل به بازیکنان تیم اعتماد و اعتقاد داشتیم. خوشحالم که بازی خوبی انجام دادیم و برنده شدیم.

سرمربی تیم استقلال درباره مثبت شدن تست کرونها نادری گفت: باشگاه این خبر را تکذیب کرد اما در تست مجددی که از این بازیکن گرفته شده مشخص شد نادری کرونا ندارد.

محمود فکری سرمربی استقلال نشست خبری محمود فکری سرمربی استقلال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر