کد خبر: 992278 A

مربی گل گهر در مورد برتری پر گل مقابل سپاهان صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، جلال امیدیان، مربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان بعد از پیروزی 3 بر یک برابر سپاهان در نشست خبری حاضر شد و گفت: بازی را خوب شروع کردیم، اما در ادامه روی یک ضربه ایستگاهی گل خوردیم. با این حال تیم ما کاملا قابل احترام است چون بازی ای که 1-0 عقب بوده را برگرداند و سه گل زد. بازهم موقعیت گل داشتیم. بچه‌های ما امروز خیلی پرتلاش ظاهر شدند و همه خواسته‌های قلعه نویی را در زمین انجام دادند. خوشحالیم در اولین گام توانستیم سه امتیاز را بگیریم؛ آن هم با یک بازی خوب. امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد. می‌توانیم 24 ساعت خوشحالی کنیم و سپس به سراغ بازی بعدی برویم.

وی در پاسخ به این سوال که گل‌گهر می‌تواند این فصل شگفتی ساز لیگ لقب بگیرد، عنوان کرد: آقای قلعه نویی گفته که گام به گام جلو می رویم. ما دنبال پدیده شدن نیستیم. ما تمرکزمان روی این است که بازی به بازی جلو برویم و هر بازی بتوانیم کیفیت بهتری را نشان دهیم و پرتلاش ظاهر شویم. نتیجه به قول امیرخان دست خداست.

مربی گل گهر سیرجان درباره قضاوت داور هم گفت: داور خیلی خوب بود و مشکلی هم نداشت. بسیار خوب قضاوت کردند و فکر می کنم در جریان بازی اتفاق خاصی رخ نداد که داور به چالش کشیده شود.

امیدیان درباره وضعیت مصدومیت آرمین سهرابیان افزود: سهرابیان هنوز مشخص نیست که مصدومیتش در چه حد است. فکر می‌کنم کتف او مشکل پیدا کرد. انشالله که مشکلی برایش پیش نیاید و بتواند در ادامه به ما کمک کند.

وی در پاسخ به این سوال که بعد از این یک بازی لیگ به خاطر تیم ملی تعطیل می شود، گفت: به هر حال برای تیمی مثل ما که الان یک برد خوب کسب کرده، این تعطیلی و وقفه تاثیرگذار است. قطعا اگر بازی بعدی 5، 6 روز دیگر بود، برایمان بهتر بود. با این حال این وضعیت برای همه تیم هاست. امیدوارم بتوانیم یک ریکاوری خوب داشته باشیم و برای بازی بعدی آماده شویم.

سپاهان اصفهان گل گهر سیرجان جلال امیدیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر