کد خبر: 992257 A

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: معمولا 3 هفته لیگ به شناخت تیم‌ها از همدیگر می‌گذرد.

به گزارش ایلنا، مهدی رحمتی بعد از برتری شهرخودرو مقابل ماشین‌سازی در هفته اول لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: این 3 امتیاز را به مردم و هواداران تقدیم می‌کنیم. در مورد بازی باید بگویم همان طور که قبلا گفتم تا 3 هفته اول برای شناخت تیم‌ها از همدیگر سپری می‌شود. با بازیکنان تیم هم صحبت کردم و گفتم به دنبال 3 امتیاز هستیم.

رحمتی ادامه داد: جا دارد از بازیکنان، تدارکات، کادر پزشکی و مسئولان باشگاه تشکر کنم. تا لحظه آخر دنبال شرایطی بودیم که بتوانیم از همه نفرات استفاده کنیم. لحظه آخر فرجی نتوانست برای ما بازی کند. دست همه درد نکند و خیلی زحمت کشیدند. با قدرت و جدیت مسیری را که شروع کردیم ادامه می‌دهیم تا به هدف اصلی‌ که مدنظرمان است برسیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو، درباره اینکه با توجه به عملکرد قاسمی‌نژاد او حفظ خواهد شد، تصریح کرد: من قبل از بازی هم گفتم همه نفرات را تا آخر سال در اختیار داریم و یک مدافع میانی به ما اضافه خواهد شد.

رحمتی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه موقعیت ماشین‌سازی زیاد بود و خط دفاع شما خوب عمل نکرد، گفت: در 2 هفته قبل و بازی‌های تدارکاتی، فرشاد فرجی در دفاع بود. نعمتی با توجه به شرایط کرونا نبود. امروز لحظه آخر اتفاقی افتاد که نتوانستیم از فرجی استفاده کنیم. عرفان معصومی آنجا بازی کرد. این شرایط و عدم تمرکز خودش دخیل است اما باید بیشتر تلاش کنیم تا نقاط ضعف برای بازی‌های بزرگتر و مهمتر رفع شود.

وی درباره داوری، خاطرنشان کرد: تمام سعی خودم را می‌کنم تا آخرین روز عمر مربیگری‌ام درباره داوری صحبت نکنم. داوران عضوی از فوتبال هستند، حق اشتباه دارند و باید به آنها کمک کنیم بار استرس از روی آنها برداشته شود و راحت قضاوت کنند. امروز در طول بازی یک بار بیشتر با داور صحبت نکردم که او آمد یک اخطار به نیمکت ما بدهد و فقط خوش و بش کردیم. هر چه اعتراضات به داوری کمتر باشد داوران با ذهنیت بهتر و راحت‌تر می‌توانند در زمین قضاوت کنند.

رحمتی ادامه داد: من از همه بازیکنانم چه در برد 3 بر صفر چه در باخت تشکر می‌کنم چرا که در این شرایط کرونایی، شرایط سخت اقتصادی و همه مشکلاتی که داشتیم کنار هم جمع شدیم و تمرین کردیم. 

سرمربی شهر خودرو درباره اینکه لیگ دوباره تعطیل می‌شود و این خوب است یا به ضرر تیم‌ها، خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم این موضوع به تیم‌هایی که برنامه‌ریزی کرده، با سخت‌ترین شرایط تمرین کردند، اردوی تدارکاتی گذاشتند، لطمه بزند. فکر می‌کنم این اتفاق به ضرر این تیم‌ها باشد که ما یکی از آن تیم‌ها هستیم.

مهدی رحمتی شهرخودرو مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر