کد خبر: 991834 A

مس رفسنجان در بازی خارج از خانه امروز میهمان تیم استقلال تهران است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در اولین بازی از لیگ بیستم تیم استقلال تهران امروز عصر باید در ورزشگاه آزادی پذیرای تیم مس رفسنجان باشد. مس رفسنجان به عنوان قهرمان فصل گذشته مسابقات لیگ دسته اول به لیگ برتر راه پیدا کرد و انگیزه زیادی برابر نایب قهرمان فصل گذشته خواهد داشت.

دیدار امروز استقلال و مس، اولین رویارویی دو تیم در چارچوب بازی‌های لیگ برتر خواهد بود. مس رفسنجان تا به امروز در بازی‌های لیگ حضور نداشته است و آنها طی 10 فصل گذشته در لیگ دسته اول حضور داشتند.

استقلال و مس در سال 1388 تنها یک بار آن هم در بازی مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی رو در روی هم قرار گرفته بودند. استقلال در آن سال با هدایت امیرقلعه نویی در بازی خارج از خانه مقابل نارنجی پوشان قرار گرفته بود.

آبی‌ها که در آن سال درگیر مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بود با ترکیب اصلی به رفسنجان سفر نکرده بود و همین موجب شد تا دیدار دو تیم در پایان وقت‌های معمولی شاهد برنده نباشد. جدال دو تیم تا پایان وقت‌های اضافه به تساوی دو بر دو رسید. در آن مسابقه امیرحسین محمدی و میلاد داودی برای مس رفسنجان گلزنی کردند و گل‌های تیم استقلال نیز توسط میلاد نوری و علی علیزاده به ثمر رسید.

با حضور در ضربات پنالتی این تیم مس بود که با نتیجه 5 بر سه به برتری دست یافت و جواز صعود به دور یک هشتم نهایی را کسب کرد. مس پس از استقلال در دور بعدی برابر صبای قم سه بر دو شکست خورد و از گردونه مسابقات حذف شد.

امروز تیم استقلال در ورزشگاه آزادی فرصت دارد تا پس از 11 سال در رویارویی دوباره با مس رفسنجان انتقام شکست بازی جام حذفی را به نوعی بگیرد و بتواند در فصل جدید لیگ برتر هم شروع موفقی داشته باشد.

قلعه نویی استقلال تهران مس رفسنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر