کد خبر: 991700 A

سرمربی فولاد خوزستان گفت: وقتی چک را خوردیم تازه یادمان افتاد که فولاد باشیم. البته تمرین می‌کنیم تا این راه طولانی را خوب تمام کنیم.

به گزارش ایلنا، جواد نکونام در نشست خبری اولین بازی تیمش در لیگ بیستم برابر ذوب‌آهن که با تساوی به پایان رسید، گفت: ما می‌دانستیم تیم‌ها ناشناخته هستند و تغییرات زیادی دارند و به همین دلیل شرایط سخت می‌شود. ما بازی را خوب شروع کردیم و گل برتری را زدیم و چند موقعیت را هم از دست دادیم.

او ادامه داد: در نیمه اول بازی را خوب کنترل کردیم، تنها مشکل ما این بود که بازیکنان ما هنوز به ذهنیت بازی در فولاد نرسیدند. من به بازیکنانم تذکر می‌دهم که اینجا فولاد خوزستان است و باید در حد نام فوتبال بازی کنند.

نکونام افزود: بازیکنان ما اینجا اگر بخواهند بی خیال باشند و به تیمی که در یک نیمه تحت کنترل ما بود فرصت بدهند کار را برای خودشان سخت می‌کنند. من از این مساوی واقعا ناراحتم چون باید در همان نیمه اول بازی را می‌بردیم. همین مساله باعث شد در نیمه دوم 2 گل در دو دقیقه بخوریم و وقتی چک را خوردیم تازه یادمان افتاد که فولاد باشیم. البته تمرین می‌کنیم تا این راه طولانی را خوب تمام کنیم.

سرمربی فولاد درباره وضعیت نیمکت نشینانش گفت: امروز روی نیمکت دستمان بسته بود، 3 بازیکن ما روز گذشته در عرض یک دقیقه با هم مصدوم شدند و همین موضوع دست ما را بست. بازیکنانی که در اینجا بازی می‌کنند باید بدانند در چه تیمی هستند.

وی در خصوص بحثی که با رحمان رضایی در طول بازی داشت اظهار کرد: رحمان دوست من است و اصلا چنین بحثی نیست که با او بحثی کرده باشم.

سرمربی فولاد در خصوص برنامه‌ تیمش بعد از دریافت گل دوم تاکید کرد: من باز هم تاکید می‌کنم بازیکنانم باید بدانند در چه تیمی بازی می‌کنند. ما اینجا هستیم که پیشرفت کنند، اگر قرار بود پیشرفت نکنیم بازیکن جدید نمی‌گرفتیم. ما باید از پارسال بهتر باشیم، روحیه مبارزه طلبی باید در تیم من کامل باشد. 30 بازی در لیگ داریم، در جام حذفی و پلی آف آسیا هم حضور داریم اما باید تمام تلاشمان را  انجام بدهیم، بقیه‌اش دست خدا است.

نکونام در خصوص مشکلات این روزهای فوتبال ایران با وجود ویروس کرونا و همچنین برنامه ریزی و ... اظهار داشت: اگر صحبتی باشد که باعث ایجاد تغییر در فوتبال ما باشد حرف می‌زنیم ولی اگر قرار باشد اتفاقی نیفتد حرف نزنم بهتر است.

سرمربی فولاد در مورد صحنه پنالتی برای این تیم عنوان کرد: پنالتی دور بود ولی روی گل دوم حریف کاملا خطا صورت گرفت. بعد از گل ما کمی سوت‌ها برگشت و داور را خیلی تحت فشار گذاشتند. از روی سکوها هم حرف‌هایی زده شد که به نظرم چندان درست نبود. در واقع داوری به شکلی نبود که اینقدر ذوب‌آهنی ها به داور فشار وارد کردند.

جواد نکونام فولاد خوزستان سرمربی فولاد خوزستان لیگ بیستم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر