کد خبر: 991432 A

سرمربی تیم ذوب آهن در خصوص عملکرد تیمش در فصل نقل و انتقالات و شرایط تیمش در آغاز لیگ بیستم توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، رحمان رضایی سرمربی ذوب آهن در نشست خبری پیش از دیدار با فولاد خوزستان در  لیگ برتر فوتبال به صحبت پرداخت: خوشبختانه تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم، بازی‌های مختلفی انجام دادیم و وضعیت بدنی بازیکنان خیلی خوب است.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن ادامه داد: متاسفانه 3 بازیکن را نداریم، مهرداد قنبری، دشتی و علی نبی‌زاده به ترتیب به دلیل محرومیت، مصدومیت و عدم پیگیری به موقع مسئله نظام وظیفه حضور ندارند اما سایر بازیکنان از لحاظ بدنی و روحی خوب هستند.

وی افزود: آرایش تیمی مد نظر را با توجه به بازیکنانی و ابزاری که در اختیار داریم از لحاظ دفاعی و هجومی چیدمان می‌کنیم، هرموقع نیاز است، باید 10 نفر دفاع کنند و موقع نیاز باید کل تیم حمله کنند البته در بخش دفاعی زیاد کار کردیم.

او در مورد جذب هافبک وسط توضیحاتی ارائه کرد: با توجه به این‌که در وسط زمین بازیکنان مورد نظر را جذب نکردیم کار را برایمان سخت کرده البته قاسم حدادی‌فر به تیم ملحق شده و امیدوارم نهایت استفاده را از حدادی‌فر ببریم و وضعیت بدنی خوبی داشته باشد که بتواند در دقایق بیشتر بازی کند.

رضایی در مورد نقل و انتقالات  و بازیکنان ورودی تیمش افزود: آن‌طوری که باید و شاید نتوانستیم بازیکن جذب کنیم، 3 یا 4 بازیکن را بر اساس لیست جذب کردیم، یک بازیکن نگرفتیم و 3 بازیکن دیگر را نتوانستیم جذب کنیم؛ از دیگر بازیکنان که اولویت‌های بعدی بودند، راضی هستم؛ بازیکنان جذب شده خوب هستند و کیفیت خوبی دارند و امیدوارم همه قابلیت خود را نشان دهند.

سرمربی  ذوب‌آهن گفت:باید بازیکنان دیگری جذب کنیم، یک سهمیه لیگ برتری داریم، مهره‌هایی مد نظر داشتیم که نتوانستیم جذب کنیم، 2 بازیکن دیگر جای خالی داریم که در پست دفاع و مهاجم به بازیکن نیاز داریم؛ کادر فنی هنوز تکمیل نشده است، پافشاری زیادی انجام دادم اما بنا به دلایلی این اتفاق نیفتاد.

وی خاطرنشان کرد: هنوز لیگ شروع نشده است و نمی‌توان پیش‌بینی کرد، لیگ به دلیل شرایط بهداشتی و بازی‌های ملی طولانی خواهد بود؛ امیدوارم بازی‌های قابل قبولی انجام دهیم و هواداران را راضی نگه داریم.

رضایی در مورد ارتباط با اعضای باشگاه گفت: بیشتر با سرپرست ارتباط دارم و موارد لازم با اعضای هیأت مدیره و کادر اجرایی باشگاه ارتباط مستقیم می‌گیرم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در مورد هواداران بیان داشت: هواداران دلسوزان تیم هستند و دوست دارند تیم در شرایط مختلف در بهترین شرایط باشد؛ امیدوارم با نتایج خوب همه هواداران را راضی نگه داریم و بعد هر بازی خوشحال شوند.

وی در پایان در پاسخ به سؤالی در مورد مشکل گلزنی ذوب‌آهن گفت: هنوز بازی انجام نشده است که مشکلی را حل کنیم، اگر مشکلی در خطوط مختلف تیم داشتیم، آن را برطرف می‌کنیم.

رحمان رضایی سرمربی ذوب آهن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر