کد خبر: 991383 A

مدیرعامل باشگاه تراکتور از طرح‌های هواداری باشگاه برای تحقق خواسته‌های پرشورها خبر داد.

به گزارش‌ ایلنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، محمد علیپور با اعلام سه خبر خوش برای پرشورها، اظهار داشت: با توجه به درخواست‌های متعدد هواداران عزیز، اقداماتی برای تأسیس فروشگاه‌های انحصاری فروش کالاهای تراکتور انجام شده تا اجناس مختلف و اورجینال تیم به راحتی در اختیار هواداران قرار بگیرد. فراخوان شرایط پذیرش نمایندگی‌های فروش در سراسر ایران طی روزهای آینده منتشر می‌شود.

وی با اعلام خبر ایجاد تسهیلات ویژه بیمه هواداری برای پرشورها، گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته توانستیم مقدمات امضای تفاهنامه‌ای در جهت بیمه هواداری برای پرشورها فراهم سازیم تا در این طرح، تسهیلات ویژه بیمه‌ای در اختیار هواداران عزیز قرار بگیرد. 

مدیرعامل باشگاه تراکتور در ادامه افزود: هواداران تراکتور در گرما و سرما همیشه یاور تیم‌شان بودند و حالا وظیفه باشگاه است که یک قدم برای حمایت از آنها بردارد. اطلاعات تکمیلی در این خصوص به زودی اعلام خواهد شد.

علیپور از افتتاح مدارس فوتبال تیم تراکتور در نقاط مختلف کشور خبر داد و عنوان کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته، شعبه آکادمی باشگاه تراکتور در شهرهای مختلف کشور به زودی راه اندازی می‌شود که اطلاعات مربوط در این مورد نیز متعاقباً اعلام می‌شود. این مدارس فوتبال در مرحله اول در آذربایجان شرقی و استان‌های همجوار افتتاح می‌شوند و در مرحله دوم در سایر نقاط کشور کار خود را آغاز خواهد کرد.

تراکتور محمد علیپور لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر