کد خبر: 991117 A

در یک سریال تلویزیونی به حسین هدایتی کنایه ای زده شد که جالب توجه بود.

به گزارش ایلنا، در ادامه طعنه های سریال «خانه امن» به مفسدان دانه درشت اقتصادی ، این بار نوبت به حسین هدایتی، ملقب به عابر بانک فوتبال ایران رسید.

در قسمتی از سریال ، فرزاد (کاوه آفاق) به نامزدش ثمین هدایت (سیما تیرانداز) از مردی می گوید که تمام بدهی تیم محبوب خود را پرداخته کرده است. نامزد او هم جواب می دهد ، فوتبال عکس کار اوست و حرفه واقعی اش خشکبار است.

در سکانس بعد شهروز (شهروز ابراهیمی) به پیام (سامان صفاری) توصیه می کند پای فوتبالیست ها و سلبرتی ها را به محل کار ثمین باز نکند. چون این اتفاق باعث حساس شدن شاخک خبرنگارها و لو رفتن فسادهای اقتصادی می شود.

این اشاره ها در «خانه امن» یادآور سرنوشت حسین هدایتی است. او در دوره‌ای مالکیت ۷۰ درصد از سهام باشگاه فوتبال ملوان بندرانزلی را در اختیار داشت. باشگاه فوتبال گهر دورود نیز از دارایی‌های او محسوب می‌شد. هدایتی قصد خرید باشگاه پرسپولیس تهران را هم داشت. او سال 96 مدعی شد بخشی از مطالبات کارلوس کی روش را پرداخته کرده . مبلغ این قسط حدود 400 هزار دلار بوده که با قیمت دلار در سال 96 حدود 2 میلیارد تومان برآورد می‌شود.

هدایتی به‌جرم اخلال عمده در نظام اقتصادی و پولی کشور از طریق تحصیل نامشروع به تحمل 20 سال حبس و محرومیت دائم از به‌کارگیری خدمات دولتی و رد مال معادل 4 هزار و 889 میلیارد و 395 میلیون ریال به‌نفع بانک سرمایه و تحمل 74 ضربه شلاق در انظار عمومی محکوم شده است.

لیگ برتر فوتبال تراکتور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر