سرخط خبرها:
کد خبر: 989928 A

سنگربان تیم فوتبال استقلال تهران باید برای مشخص شدن رای شکایت باشگاه تراکتور از وی در کمیته تعیین وضعیت بیش از دو ماه صبر کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، محمد رشید مظاهری، سنگربان ملی پوش فصل گذشته تیم تراکتور تبریز با فسخ قرارداد یکطرفه‌ای که امسال انجام داد یکی از سوژه‌های پرسروصدای بازار نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران بوده. این بازیکن پیش از بازی مرحله نیمه نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشور قراردادش را بدون رضایت باشگاه تراکتور فسخ کرده بود و اقدام به جدایی کرد.

پیش از حضور تیم استقلال در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2020، مظاهری پس از مذاکرات نهایی با احمد سعادتمند، مدیرعامل وقت باشگاه با قراردادی دو ساله به عنوان دروازه بان جدید تیم استقلال معرفی شد. معرفی مظاهری به عنوان عضو جدید آبی پوشان باشگاه تراکتور شکایتی را علیه او در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال وضع کرد.

باشگاه تراکتور مدعی شد فسخ قرارداد مظاهری قانونی نبوده است. این موضوع با پیگیری معاونت حقوقی باشگاه تبریزی در کمیته تعیین وضعیت مطرح شده و استقلالی‌ها امیدوار بودند که این رای به سود آنها صادر شود. در حالیکه در هفته گذشته اعلام شده بود مظاهری به عنوان برنده این پرونده معرفی شده است اما ظاهرا باید زمان زیادی بگذرد تا به این شکایت رسیدگی شود.

آنطور که مهران کاظمی به عنوان مدیررسانه‌ای باشگاه استقلال اعلام کرده بر اساس اطلاع رسانی کمیته تعیین وضعیت قرار است رای پرونده مظاهری در تاریخ 19 آبان‌ماه یعنی 63 روز پس از ثبت شکایت علیه مظاهری مشخص شود که مدت زمان طولانی است و جای تعجب دارد که چرا باید به این اندازه شکایت تراکتور به زمان نیاز داشته باشد.

تاریخی که کمیته تعیین وضعیت اعلام کرده طبق برنامه فعلی لیگ بیستم دقیقا 48 ساعت پس از اولین بازی تیم استقلال در فصل جدید مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های کشور است. بدین ترتیب استقلال روی استفاده از مظاهری ریسک نمی‌کند و سید حسین حسینی در این بازی به میدان می‌رود تا تکلیف دیگر دروازه‌بانش مشخص شود. البته در صورتیکه به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا و موج جدید این بیماری در کشور، تقویم مسابقات مجددا به تعویق بیفتد آن زمان مظاهری منتظر رای می‌ماند تا در صورت برنده شدن بتواند برای آبی پوشان به میدان برود.

استقلال تهران کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال محمد رشید مظاهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر