کد خبر: 989755 A

رئیس هیأت فوتبال استان مرکزی از آغاز عملیات آماده‌سازی ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک برای میزبانی لیگ بیستم خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمدرضا غفاری درباره آخرین وضعیت ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک برای میزبانی مسابقات لیگ برتر گفت: از چند روز گذشته کارهای رفع مشکلات و نواقص موجود در بخش‌های مختلف ورزشگاه مثل نور، رختکن‌ها و سالن کنفرانس آغاز شده است و با ادامه عملیات عمرانی در روزهای آینده، تیم آلومینیوم اراک احتمالا مشکلی برای برگزاری بازی‌های خانگی خود در این ورزشگاه نخواهد داشت.

وی افزود: طی مکاتباتی که با سازمان لیگ داشتیم، مراحل رفع نواقص ورزشگاه امام خمینی‌(ره) را اولویت‌بندی کرده‌ایم و بر اساس همین اولویت‌بندی تا هفته آینده مرحله به مرحله مشکلات را رفع خواهیم کرد. تأمین مواردی مثل گیت‌های الکترونیکی و دوربین‌های نظارتی که ورزشگاه امام خمینی فاقد آن‌هاست با توجه به عدم حضور تماشاگران در ورزشگاه در شرایط کنونی در مراحل آخر در دستور کار قرار خواهند گرفت.

غفاری در پایان گفت: هیأت فوتبال استان مرکزی به‌همراه اداره کل ورزش و جوانان استان و مدیریت باشگاه آلومینیوم در آستانه آغاز لیگ برتر به‌طور جدی برای رفع موانع و مشکلات ورزشگاه امام خمینی‌(ره) تلاش خواهند کرد. طی هفته‌های گذشته جلسات متعددی را با مسئولان استانی برگزار کردیم و امیدواریم با مساعدت آن‌ها مشکلات و نواقص تنها ورزشگاه استاندارد استان طی مدت زمان باقی‌مانده تا شروع رقابت‌ها رفع شود.

ورزشگاه امام خمینی اراک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر