کد خبر: 989165 A

پرسپولیس تهران در بازی دوستانه به مصاف گل گهر سیرجان رفت و به برتری سه بر دو دست پیدا کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، تیم فوتبال پرسپولیس که در آخرین بازی تدارکاتی خود مقابل گل‌گهر سیرجان با تساوی یک_ یک به رختکن رفته بود در نیمه دوم با چند تغییر به میدان آمد.

گل محمدی تیمش را در نیمه دوم با ترکیب حامد لک، سعید آقایی، سید جلال حسینی، محمد حسین کنعانی زادگان، سیامک‌نعمتی، احمد نوراللهی، میلاد سرلک، امید عالیشاه، مهدی عبدی، وحید امیری و علی شجاعی به زمین فرستاد، این در حالی است که کمال کامیابی نیا، احسان پهلوان و بشار رسن پس از تعویض در بین دو نیمه دقایقی دور زمین نرم دوی کرده و ریکاوری کردند.

در دقیقه ۴۹ و روی حرکت انفرادی امید عالیشاه این بازیکن در موقعیت تک به تک با علیرضا حقیقی دروازه‌بان گل گهر قرار گرفت اما پاس صحیح این بازیکن به وحید امیری باعث شد تا این بازیکن با ضربه دقیق دروازه تیم گل گهر را برای دومین بار باز کند.

در دقیقه ۵۷ و با سانتر زیبای سعید آقایی ضربه سر علی شجاعی با فاصله کمی از بالای دروازه گل گهر سیرجان راهی اوت شد.

در دقیقه ۶۰ وحید امیری در یک حرکت انفرادی و با ضربه دقیق دروازه تیم گل گهر سیرجان را برای سومین بار باز کرد تا خودش را در این بازی دوگله کند.

در دقیقه ۶۳ محمد شریفی به جای احمد نوراللهی به زمین آمد است و سیامک نعمتی جای خود را به مهدی شیری داد.

در دقیقه ۶۴ بازیکنان گل گهر صاحب موقعیت خوبی شدند اما ضربه گادوین‌ منشا با فاصله کمی از بالای دروازه پرسپولیس راهی اوت شد.

در دقیقه ۶۵ منشا در یک حرکت زیرکانه موفق شد دروازه بدون دروازه‌بان پرسپولیس را با ضربه دقیق و از راه دور باز کند تا بازی با نتیجه ۳ بر ۲ ادامه پیدا کند.

در دقیقه ۷۱ احسان حسینی به جای کنعانی زادگان وارد زمین شد.همچنین سعید حسین‌پور به جای سعید آقایی به زمین آمد.

امیر قلعه نویی سرمربی گل گهر سیرجان بازی را از روی سکوها تماشا کرد و روی نیمکت ننشست.

در دقیقه ۷۵ بر روی اشتباه دروازه‌بان تیم گل گهر توپ به مهدی‌ عبدی رسید اما ضربه مهاجم شماره ۱۶ سرخپوشان با فاصله کمی از کنار دروازه بدون دروازه‌بان تیم سیرجانی راهی اوت شد.

محمد شریفی به دلیل خطا روی بازیکن تیم گل گهر سیرجان با کارت زرد امیر عرب براقی داور بازی رو به رو شد.

در دقیقه ۷۸ سانتر کوتاه امید عالیشاه به وحید امیری رسید اما ضربه این بازیکن با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه گل گهر سیرجان به اوت رفت.

این بازی در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ به سود تیم پرسپولیس به پایان رسید تا شاگردان یحیی گل‌محمدی آخرین بازی تدارکاتی خود پیش از بیستمین دوره لیگ برتر را با برد پشت سر بگذارند.

ادموند بزیک پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه شهید کاظمی حضور پیدا کرد تا این بازی را از نزدیک تماشا کند.

پرسپولیس تهران گل گهر سیرجان وحید امیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر