کد خبر: 988799 A

همه هواداران خواستار قهرمانی هستند

پیشکسوت استقلال تهران می‌گوید تیم تحت هدایت محمود فکری بازیکنانی در اختیار دارد که می‌توانند جانشین خوبی برای علی کریمی باشند.

شاهرخ بیانی در گفتگو با ایلنا در خصوص شرایط استقلال پس از انتخاب محمود فکری به عنوان سرمربی آبی‌پوشان اظهار داشت: فکری بازیکن و کاپیتان متعصب استقلال بوده و گزینه خوبی برای سرمربیگری این تیم است و می‌تواند این تیم را از لحاظ فنی مدیریت کند. توانایی‌های فنی فکری بالاست به شرطی که از سوی مدیران باشگاه مورد حمایت قرار بگیرد می‌تواند موفق باشد. 

او ادامه داد: استقلال سال‌هاست که قهرمان لیگ برتر نشده و به همین دلیل هواداران از این موضوع ناراحت هستند. وظیفه همه، مدیریت باشگاه، پیشکسوتان، بازیکنان و کادرفنی استقلال است که برای موفقیت و قهرمانی این تیم دست به دست هم بدهند و با حمایت از استقلال باعث شادی هواداران شوند. 

بیانی درباره اینکه استقلال با فکری شانس موفقیت دارد یا خیر گفت: همه ما می‌دانیم که استقلال با سایر تیم‌ها متفاوت است. فکری مربی جوان و با دانشی است و دستیاران استقلالی هم در کنار او حضور دارند و می‌تواند با استقلال موفق شود. او برای موفق شدن نباید اشتباه مربیان گذشته استقلال را تکرار کند. فکری باید از تجربه و مشاوره‌های پیشکسوتان استفاده کند.

او همینطور درباره تمدید قرارداد بازیکنان و جدایی علی کریمی هم گفت: امسال 90 درصد تیم حفظ و بازیکنان جدید هم به تیم اضافه شدند که دست کادرفنی را برای استفاده از بازیکنان با کیفیت باز می‌گذارد. کریمی فصل قبل بازیکن کلیدی برای ما بود و حالا هم هر جایی که هست موفق باشد اما استقلال با بودن یا نبودن او بزرگ و کوچک نمی‌شود که برخی بخواهند به دنبال جوسازی باشند. ما بازیکنان خوبی در ترکیب داریم که امیدوارم بتوانند به کادرفنی در این پست کمک کنند.

استقلال تهران محمود فکری شاهرخ بیانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر