کد خبر: 987927 A

سرمربی تیم پیکان تهران در تمرین امروز این تیم حضور پیدا نکرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، عبدالله ویسی سرمربی تیم پیکان برای دومین روز متوالی در تمرین این تیم حضور پیدا نکرد. تمرین بازیکنان پیکان از ساعت 11 امروز برگزار شد و ویسی در این جلسه تمرینی غایب بود. در این بین دستیاران ویسی که قراردادشان به صورت رسمی امضا شده است در تمرینات شرکت می‌کنند و عملکرد بازیکنان را زیر نظر دارند.

سرمربی خوزستانی از عدم امضای قراردادش گلایه دارد و به همین دلیل با مدیران باشگاه به توافق نرسیده است. ویسی پس از توافق شفاهی با پیکان برای لیگ بیستم هدایت این تیم را پذیرفت اما با گذشت نزدیک به دو ماه از این توافق او هنوز قراردادش را به صورت رسمی امضا نکرده است.

عم پیگیری مدیران باشگاه پیکان در این خصوص و مذاکرات آنها در هفته‌های گذشته با سایر گزینه‌ها با وجود توافق با ویسی موجب دلخوری این سرمربی شده است. البته این تنها دلخوری ویسی از باشگاه نیست.

این سرمربی با جذب نزدیک به 5 بازیکن که در حال حاضر در این تیم حضور دارند مخالفتش را اعلام کرده بود که با اصرار مدیران باشگاه همچنان در تمرینات حضور دارند و قرار است در فصل آتی هم در ترکیب این تیم حضور داشته باشند. 

ویسی از اینکه قراردادش امضا نشده ناراحت شده و مساله حضور بازیکنانی که اعلام کرده بود به آنها نیاز ندارد هم دلیل محکمی برای غیبت او در تمرینات شده است. این سرمربی در اواخر فصل گذشته به پیکان اضافه شد و سهمیه لیگ برتری این باشگاه را حفظ کرد حالا در آستانه شروع لیگ بیستم تصمیم به جدایی گرفته و وضعیت پیکان نامشخص است.

پیکان تهران عبدالله ویسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر