کد خبر: 986930 A

نشست هیات رییسه فدراسیون فوتبال برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جلسه اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال صبح امروز با حضور حیدر بهاروند، مهدی محمد نبی، محمود اسلامیان، علی کفاشیان، عبدالکاظم طالقانی، محمود شیعی، فریدون اصفهانیان، هدایت ممبینی و لیلا صوفی زاده در دفتر ریاست فدراسیون برگزار شد. 

در ابتدای این نشست، سرپرست فدراسیون به مسیر قانونی طی شده درباره اساسنامه طی 6 ماه گذشته اشاره کرد و از تلاش‌های موثر و ارزشمند اعضای مجمع، هیات رئیسه، دبیرکل، کمیته حقوقی و تدوین مقررات و دپارتمان بین الملل و همچنین ارائه طریق وزارت ورزش و جوانان و دیگر سازمان‌های ذیربط تقدیر کرد. 

بهاروند در این باره عنوان کرد: خوشبختانه پیش نویس اساسنامه و مقررات انتخاباتی واصل گردید و می‌بایست جلسه مجمع عمومی به منظور تصویب اساسنامه و مقررات انتخاباتی و متعاقبا مجمع انتخاباتی نیز تعیین و برگزار شود. 

در ادامه موارد ذیل به تصویب اعضای هیات رییسه رسید؛ 

1_ اساسنامه، مقررات انتخاباتی و دستور العمل برگزاری مجمع مورد تایید اعضای هیات رییسه قرار گرفت و مقرر شد در موعد زمانی مقرر به فیفا ارسال گردد. 

2_دستور جلسه مجمع عمومی درباره تصویب اساسنامه، مقررات انتخاباتی، دستورالعمل انتخاب اعضای کمیته‌های انتخاباتی و سایر موارد مورد تصویب قرار گرفت. 

3_با توجه به شدت شیوع ویروس کرونا برگزاری مجمع عمومی به صورت مجازی در روز شنبه 8 آذر 99 در اولویت قرار گرفت و در صورت عادی شدن شرایط با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی مجمع به صورت حضوری برگزار خواهد شد. 

4_دبیرخانه مجمع با توجه به مفاد مواد 27 و 28 اساسنامه فعلی، نسبت به صدور اطلاعیه رسمی و همچنین ارسال دعوتنامه و کلیه مدارک به اعضا مجمع اقدام خواهد کرد. بدیهی است به منظور سهولت در فرآیند انجام امور اداری مجمع، از طریق سامانه الکترونیک مجمع نسبت به ارسال کلیه مدارک اقدام و ملاک عمل خواهد بود. 

فدراسیون فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر