کد خبر: 986296 A

کاپیتان رئال مادرید از انتقاد بارسایی‌ها به ضربه پنالتی الکلاسیکو گلایه دارد.

به گزارش ایلنا، رئال مادرید شب گذشته در الکلاسیکو با نتیجه سه بر یک مقابل بارسلونا به برتری دست پیدا کرد. سرخیو راموس در این مسابقه از روی نقطه پنالتی یکی از گل‌های رئال را به ثمر رساند.

راموس درخصوص نتیجه این مسابقه گفت: بازی الکلاسیکو همیشه خاص است و البته باید در شرایط فیزیکی مناسب به این بازی می‌رسیدیم. این بازی‌ها انگیزه مضاعفی می‌دهند. بعد از یک هفته سختی که داشتیم باید در این بازی واکنش مناسب نشان می‌دادیم. تیم‌ها همیشه در طول فصل لحظات بدی را تجربه می‌کنند و خوشبختانه عمر این لحظات برای ما فقط یک هفته بود.

راموس در مورد بازی گفت: دو تیم از نظر دفاعی مستحکم بودند و فضای کمی به حریف می‌دهند. ما گل زدیم و توپ را از آن‌ها گرفتیم که این خیلی مهم بود چون اگر مالکیت توپ را به آن‌ها می‌دادیم اذیت می‌شدیم. در کل بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و مستحق برد بودیم.

کاپیتان رئال درخصوص خطای پنالتی که روی او صورت گرفت هم گفت: کاملا واضح بود. من می‌خواستم برای زدن ضربه سر بلند شوم که بازیکن حریف پیراهنم را کشید و روی زمین انداخت. عادلانه نیست داور را بخاطر قضاوت و تصمیم درست مورد انتقاد قرار بدهیم! بعد از گل دوم تصمیم گرفتیم عقب نشین داشته باشیم و این کار را هم کردیم تا بالاخره گل سوم را زدیم. نباید مغرور باشیم ولی به این برد افتخار می‌کنیم چون این برد در زمین حریف به دست آمده و طعم افتخار می‌دهد.

رئال مادرید ال‌کلاسیکو سرخیو راموس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر