کد خبر: 984731 A

فکری می داند استقلال چطور باید اداره شود

پیشکسوت استقلال انتخاب فکری را برای باشگاه مفید دانست.

آتیلاحجازی پیشکسوت استقلال تهران در گفتگو با ایلنا درخصوص انتخاب محمود فکری به عنوان سرمربی جدید و شرایط آبی پوشان گفت: باید گفت یک اتفاق خوب رخ داده است. قبلاً هم در برخی دوره‌ها دیده بودیم که کادر فنی استقلال متشکل از استقلالی‌های مختلف بوده و اتفاقاً نتایج خوبی هم که برای این تیم کسب شده اغلب در آن دوره‌ها بوده است. 

او ادامه داد: خوشبختانه این بچه‌ها از جنس استقلال هستند. سیروس و صمد می‌دانند استقلال چطور باید اداره شود. فکری استخوان خرد کرده این تیم است. عمو نصی و پرویز مظلومی مربیان اسبق این تیم بوده‌اند و زیر و بم کار در این محل را می‌شناسند. 

حجازی همینطور درباره حضور آرش برهانی و حنیف عمران زاده هم گفت: این دو بازیکن استقلال بوده و جوان هستند که مطمئنا می‌تواننند با بازیکنان ارتباط خوبی برقرار کنند. به نظرم حنیف نزدیک‌ترین مربی به بچه‌هاست و حرف تیم را می‌فهمد. با تیم راحت حرف می‌زند و با بازیکنان شوخی می‌کند و اگر درد و ناراحتی بین اعضای تیم باشد را می‌شنود و با محمود فکری در میان می‌گذارد.

چه توصیه ای برای فکری دارید، حجازی در پاسخ به این سوال گفت: فکری نباید اشتباهات مربیان گذشته استقلال را تکرار کند. حفظ بازیکنان اصلی کار بزرگی بود. مدیریت باشگاه نقش مهمی در موفقیت استقلال خواهد داشت. مدیران باشگاه باید از ورود حاشیه به تیم جلوگیری کنند تا کادرفنی و بازیکنان فقط روی مسائل فنی تمرکز داشته باشد و ذهنش درگیر اتفاقات و حواشی نباشد.

حجازی درخصوص شانس موفقیت استقلال در فصل پیش رو هم گفت: مطمئنا بازیکنانی که هستند و همینطور بازیکنانی که جذب شده‌اند اگر به هماهنگی برسند قطعا روزهای خوبی برای استقلال رقم می‌خورد. ناگفته نماند که حفظ میلیچ، قایدی، علی کریمی و همینطور شیخ دیاباته بسیار با ارزش و مهم است که حتما باید از سوی مدیریت در راس کار قرار بگیرد.

استقلال مجمودفکری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر