کد خبر: 984311 A

با تیکدری بیش از آنکه رقیب باشیم رفیق هستیم

مدافع تا تجربه تراکتور از شرایط این روزهای تیمش صحبت کرد.

میلاد فخرالدینی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص اوضاع تراکتور و تمرینات آماده سازی پیش فصل این تیم اظهار داشت: شرایط خیلی خوبی داریم و 3 هفته است که درحال انجام تمرینات بدنسازی هستیم و دیدار تدارکاتی خوبی هم برگزار کردیم و آماده شروع فصل جدید رقابت‌ها هستیم تا بتوانیم به امید خدا عملکرد خوبی داشته باشیم و با نتایج خوب دل هواداران را شاد کنیم.

وی در مورد عملکرد خوب خودش در دیدار تدارکاتی مقابل نود ارومیه گفت: بله من در تمرینات توانستم خوب ظاهر شوم و عملکردم در بازی دوستانه هم خدارا شکر خوب بود و انگیزه بالایی برای شروع فصل جدید دارم و امیدوارم در دیدارهای اصلی هم بتوانم برای تیم مفید ظاهر شوم و عملکرد خوبی داشته باشم.

مدافع راست تراکتور در مورد رقابت با مهدی تیکدری جوان در پست خودش هم توضیح داد: من و مهدی رابطه خوبی با هم داریم و بیش از آنکه هم پستی و رقیب هم باشیم با یکدیگر رفیق هستیم و رقابت مان هم در جهت بهتر شدن عملکرد تیم و مفید بودن برای تراکتور است.

فخرالدینی در مورد کار با علیرضا منصوریان هم گفت: کار با منصوریان خیلی خوب است و شرایط فوق العاده ای در تیم رقم زده و از لحاظ فنی و شخصیتی یکی از بهترین مربیان فوتبال ماست و هرجا هم بوده توانسه نتیجه بگیرد. من و منصوریان شناخت و درک خوبی از هم داریم و من خواسته‌های ایشان و نوع فوتبال مورد نظرش را می‌شناسم و او هم با بازی من آشنایی دارد و این شناخت می‌تواند برای تیم مفید باشد.

وی در مورد کسب سهمیه مستقیم و حضور تراکتور در آسیا هم خاطرنشان کرد: این موضوع برای ما خیلی مهم بود که سهمیه آسیایی کسب کنیم و خدا را شکر به این مهم دست یافتیم و حالا هم باید همه تلاشمان را به کار بگیریم تا در فصل جدید لیگ قهرمانان نتایج خوبی کسب کنیم و نماینده خوبی برای ایران باشیم.

مدافع تراکتور در مورد اینکه تراکتور در فصل جدید دنبال چه جایگاهی است هم گفت: تراکتور تیم بزرگی است و همیشه مدعی بوده و از این به بعد هم باید باشد. شرایط لیگ جدید خیلی سخت است و تیم ها نسبت به فصل قبل قوی تر شده اند و کار دشواری داریم ولی تراکتور تیم بزرگی است و همانطور که گفتم باید همیشه مدعی باشد و امیدوارم امسال هم بتوانیم یک جام به هواداران هدیه دهیم.

لیگ برتر فوتبال تراکتور میلاد فخرالدینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر