کد خبر: 983780 A

دیاباته و کریمی بمانند استقلال مدعی قهرمانی است

پیشکسوت استقلال می‌گوید این تیم با حضور فکری می‌تواند نتایج بهتری را نسبت به فصول گذشته کسب کند

به گزارش ایلنا، اصغرحاجیلو پیشکسوت استقلال می‌گوید این تیم با حضور فکری می‌تواند نتایج بهتری را نسبت به فصول گذشته کسب کند به شرط اینکه مشکلاتش حل شود و مدیرعامل هم برای تیم انتخاب گردد. با حاجیلو در خصوص حضور فکری و همچنین شرایط تیم به گفت‌وگو پرداختیم.

 
 شرایط استقلال را با آمدن فکری چطور ارزیابی می‌کنید؟
 
اتفاق بسیار خوبی که محمود فکری به استقلال آمده است. او از جنس این تیم است و سالها در این تیم بازی کرده و کاپیتان استقلال بوده است. به نظر من فکری می‌تواند با استقلال به موفقیت‌های بسیار زیادی دست پیدا کند. در مورد تیم هم باید بگویم بیشتر شاکله تیم برای فصل آینده حفظ شده و اگر مدیران استقلال بتوانند دیاباته و کریمی را در تیم حفظ کنند، آنوقت می‌توان گفت تیم مدعی قهرمانی است.
 
 نظرتان در خصوص دستیاران تیم چیست؟
 
دستیاران فکری همگی سابقه سالها حضور در این تیم را دارند. حنیف، آرش و خود صمد مرفاوی همگی تجربه چندین ساله دارند و با حاشیه‌های این تیم آشنایی کامل دارند. به شخصه فکر می‌کنم در این فصل اتفاقات خوبی برای استقلال خواهد افتاد.
 
حضور مرفاوی و مظلومی نمی‌تواند ایجاد حاشیه کند؟
 
تا جایی که من از مظلومی و مرفاوی شناخت دارم می‌دانم که قصد آنها کمک به تیم است. آنها هر وقت در استقلال بودند نتایج خوبی گرفتند. به نظرم فکری باید از تجربه مربیگری این دو در کادرش بیشتر استفاده کند زیرا آنها هرکدام در دو مقطع سرمربی استقلال بودند.
 
پنجره نقل و انتقالات استقلال همچنان بسته است؟
 
این خودش نگران‌کننده است زیرا دیدید که استقلال نتوانست از بازیکنانش در لیگ قهرمانان آسیا استفاده کند و همین باعث شد تیم لطمه بخورد. امیدوارم هرچه زودتر مدیران استقلال مطالبات شفر را پرداخت کنند. اگر ما رفتار بهتری را با شفر انجام می‌دادیم کار به اینجا نمی‌کشید که وی حتی به این تیم تخفیف هم ندهد.
 
برنامه لیگ هم اعلام شد. نظرتان در این باره چیست؟
 
تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید از همان ابتدا امتیازات را جمع‌آوری کند. استقلال در هفته اول به جز بازی با فولاد، بازیهای نسبتا آسانی در پیش دارد و می‌تواند با کمی تلاش، امتیازات لازم را جمع‌آوری کند و خودش را امسال در حد یک مدعی مطرح کند.
 
 تیم هنوز مدیرعامل خود را در آستانه شروع رقابت‌های لیگ مشخص نکرده است؟
 
یک مدیر توانمند باید به استقلال بیاید. درست است که فعلا سرپرست کارهای باشگاه را انجام می‌دهد اما تجربه نشان داده که هر وقت این دو تیم با سرپرست اداره می‌شوند به مشکل می‌خورند.
استقلال محمودفکری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر