کد خبر: 983705 A

کارشناس فوتبال ایران در رابطه با انتخابات کمیته جوانان فدراسیون فوتبال برای معرفی سرمربی جدید این تیم صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، جلال چراغ‌پور در گفت و گو با برنامه گل طلایی رادیو جوان درباره وضعیت مربیان تیم ملی جوانان اظهار داشت: یکی از ویژگی های جامعه ما این است که افرادی که مسئولیت ندارند دلسوزی می‌کنند این در حالی‌است که مسئولان دلشان نمی‌سوزد؛ فوتبال نیز از این قاعده مستثنی نیست. رسانه های متعدد از جمله مطبوعات، رادیو و تلویزیون وضعیت نا به سامان مربیان را میبینند اما کمیته جوانان که مسئولیت این امر را بر عهده دارد این مساله را پیگیری نمی‌کند.

وی ادامه داد: هنگامی که نام آقای مظلومی برای مربی‌گری جوانان رد شد، از این امر خوشحال شدیم که او می‌تواند یک نسل را با خود تا تیم ملی همراه کند. به دلیل اینکه تیم ملی وصله پینه ای نو می‌شود زود هم تمام می‌شود اما با این اقدام می‌توانیم آن را نو کنیم.

چراغ‌پور با اشاره به اینکه تیم های سایر کشور ها وصله پینه ای عوض نمی‌شود بیان کرد: در تیم های سایر کشور ها شاهد این امر هستیم که موج جوان آن را تشکیل می‌دهند و نگرش فوتبال ملی نیز عوض می‌شود به عبارت دیگر عضلات نو وارد فوتبال می‌شود این درحالی است که فوتبال ما یک نفر یک نفر جدید می‌شود همانند میوه ای که در یک باغ رسیده می‌شود و نمیتوان آن را در بازار عرضه کرد.

وی در پایان تصریح کرد: مربی که ما برای جوانان انتخاب می‌کنیم باید teacher coch باشد. باید بررسی کرد که چه کسی این مربیان را وارد تیم ملی می‌کند و کمیته جوانان باید اقدامات جدی تری را انجام دهد.

تیم ملی جوانان جلال چراغپور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر