کد خبر: 983690 A

کاپیتان فولادی ها در مورد شرایط این تیم توضیح داد.

به گزارش ایلنا، ایوب والی کاپیتان تیم فولاد که به تازگی قراردادش را با این تیم تمدید کرد در آستانه بازگشت به میادین قرار دارد. این بازیکن در حاشیه تمرین امروز فولاد درباره مصدومیت فصل گذشته خود گفت: اکنون بیش از 6 ماه از روز عملم گذشته و از هفته آینده کارم را آغاز خواهم کرد و تمریناتم را پی خواهم گرفت. از همه کسانی که در مدت اخیر پیگیر کارم بودند تشکر می کنم.

کاپیتان فولاد خوزستان در مورد وضعیت این تیم گفت: ما یک ماه است که تمرینات خود را آغاز کرده‌ایم و دو اردوی خوب را نیز پشت سر گذاشته ایم، بازی های دوستانه خوبی را برگزار کردیم و همه چی برای تیم خوب پیش می‌رود. یک سری بازیکنان خوب هم جذب تیم شده‌اند و اکنون تیم خوبی را در اختیار داریم که آماده‌ی مسابقات است. 

وی در مورد حضور فولاد خوزستان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما بازیکنان خوبی را جذب کرده ایم و از نظر بازیکن مشکلی نداریم، اما باید در انتظار شروع مسابقات به خصوص هفته های ابتدایی باشیم. سال گذشته نیز بازیکنان خوبی در اختیار داشتیم اما شروع خوبی در مسابقات نداشتیم. اگر بتوانیم رقابت ها را در هفته های آغازین خوب آغاز کنیم بازیکنان انگیزه مضاعف و اعتماد به نفس می گیرند و می توانیم فصل خوبی را برای برای طرفداران فولاد رقم بزنیم.

فولاد خوزستان ایوب والی لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر