کد خبر: 983580 A

شاگردان زیدان به دلیل مشکل در خط حمله مقابل کادیز تنبیه شدند.

به گزراش ایلنا، عدم گلزنی در حال ضربه زدن به رئال مادرید است. مدت زیادی است که این قضیه در سطح رئال نیست. کادیز با حداقل گل پیروز شد و رئال گلی به ثمر نرساند. گل نزدن در هفته اول نیز باعث توقف در مقابل سوسیداد شد. این یک شکنجه است. هفته به هفته خط حمله باعث نگرانی‌های بیشتر زیدان می‌شود و به همین خاطر تیمش را بسیار محافظه کارانه در خط دفاع به زمین می‌فرستد.

بازی با کادیز دومین بازی بود که در ۵ هفته اول لیگ رئال گلزنی نکرد. اگر بازی با بتیس را که فاکتور بگیریم، رئال در ۴ بازی فقط ۳ گل زده است. این آمار باعث چیزی فراتر از نگرانی است.

زیدان همچنان برای روی فرم آوردن بنزما تلاش می‌کند که شروع خوبی در امر گلزنی نداشته و این مشکل حل نشده باقیمانده است. رئال با این واقعیت روبرو شده که فقط با استحکام خط دفاعی و نمایش‌های عالی کورتوا نمی‌تواند حرکت کند. رئال مادرید به یک گلزن بزرگ احتیاج دارد. بنزما که آقای گل تیم در دو فصل اخیر بوده فقط ۱ گل زده است. آقای گل تیم وینیسیوس با ۲ گل زده است. راموس و والورده ۲ گل دیگر تیم را زدند و خبری از بقیه مهاجمان نیست. دیروز وینیسیوس، آسنسیو، بنزما و یوویچ بازی کردند اما خبری از گل نبود. عدم گلزنی یک مشکل بزرگ برای زیدان است و فرمولی هم پیدا نمی‌کند. در سایه امباپه و هالند این مشکل نشان می‌دهد که نیاز اصلی رئال در تابستان آینده چیست.

بازی رئال مادرید زمین گلزنی عدم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر